TEB 40.000 TL'ye Apartman Dairesi, 66.000 TL'ye Müstakil Bina Satıyor

TEB banka konut satış ilanları kapsamında apartman dairesini 40.000 TL, müstakil binayı da 66.000 TL satışa çıkardı.

Emlak Haberleri 16.10.2021 - 10:26 16.10.2021 - 10:26 Mustafa KARAGÖZ

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) yayımladığı banka gayrimenkul satış duyurular ile kendisine ait olan dairelerin satışlarının yapılacağını açıkladı. Bankanın güncel satış ilanında yer alan iki farklı gayrimenkul satışı için belirlenen fiyatları derledik. 

TEB'DEN 40.000 TL'YE APARTMAN SATIŞI

TEB farklı illerde yer alan ve mülkiyeti bankaya ait olan konutlarını satmak için yeni duyurular yayımladı. Bankanın web sitesinden yayımlanan duyurularda konut, mesken ilanları dikkat çekerken ayrıca çok sayıda arsa ve tarla satış duyurusu bulunuyor. Kendi evini almak isteyen ve banka konutlarını tercih edecekler için ise en düşük fiyatlar 40.000 TL oldu. 

40.000 TL'ye Apartman Dairesi

TEB KONUT 16 EKİM

İlan edilen en düşük fiyatlı konut satış duyurusunda, TEB'in Mardin Kızıltepe'de yer alan banka konutunu 40.000 TL muhammen bedel ile satacağı ilan edildi. 50 metrekare olan daire için teklifler bankaya verilecek. 

66.000 TL'ye Müstakil Bina

TEB KONUT 16 EKİM2

TEB Şanlıurfa'nın Suruç İlçesinde yer alan bir müstakil binayı da ihale usulü ile satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkul için detayları açıklayan banka müşterilerin 66.000 TL'ye konutu alabileceklerini ilan etti. Konut 250 metrekare olarak açıklandı. 

TÜM DUYURULARI GÖRMEK İÇİN

TEB banka gayrimenkul satışlarının tamamına ulaşmak için TEB Gayrimenkul sitesine erişim sağlayabilir. İl İl arama seçeneği sayesinde tüm ilanlar şehirlere göre incelenebilir. 

TEB'DEN EV NASIL ALINIR?

TEB tarafından satış listenine konulan ev, bina yada diğer gayrimenkullerden almak isteyenler başvurularını banka şubelerinden yapabilirler. Bunun dışında banka müşterisi olanlar için internetten başvuru seçeneği de bulunuyor. Müşteriler ister banka şubesine giderek bizzat ilgilendikleri gayrimenkul hakkında detaylı bilgi alabilir ve sonra başvurularını yapabilirler. İsteyen müşteriler süreci online olarak yönetebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@