TEB ATM'lerinden Faizsiz Para Çekme Devri Başladı! Nakde Sıkışanlara 3.000 TL Yüzde 0 Faiz ile Verilecek!

Yeni CEPTETEB’lilere özel Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyası duyuruldu! Tam 3.000 TL faizsiz olarak verilecek! İşte detaylar…

Finans 26.04.2022 - 16:40 26.04.2022 - 16:42 Duygu Dilan Duman

Nisan ayında nakit ihtiyacı artan vatandaşlar için bankalardan çözüm önerileri gelmeye devam ediyor. Özellikle bayrama az bir süre kala nakde sıkışan birçok kişinin bankaların bu kampanyalarını araştırdıkları görüldü. Son dönemde hayat pahalılığının da artmasına bağlı olarak vatandaşların nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik alternatif arayışlarının devam ettiği ifade ediliyor. TEB ise yeni bir uygulama başlatarak, Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı ile nakde sıkışanlara destek olmayı hedefliyor.

6 Ay Taksitli Faizsiz Nakit Avans Çözümü!

İlk defa CEPTETEB’li olup, CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden Kredi Kartı başvurusu yapanlara özel, 6 ay taksitli, 3.000 TL’ye kadar, ilk yıl ücretsiz avantajlarıyla sunulacak Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı duyuruldu. Nisan ve Mayıs ayları arasında devam edecek kampanya kapsamında vatandaşların düşük miktarda nakit ihtiyacına çözüm üretilmesi hedefleniyor. Kolay başvuru yöntemleri sayesinde günün her saatinde nakde sıkışanların cazip nakit avans desteğinden yararlanması sağlanmaktadır.

TEB ATM’lerinden 3.000 TL’ye Kadar Nakit Avans Çekimi!

TEB-müşterisi-olanlara-bayram!-4.500-liralık-bonus-para-dağıtacak

TEB’in bankamatikleri üzerinden 3.000 TL’ye kadar 6 ay taksitle Faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanımına olanak tanınmaktadır. Kampanya kapsamında belirlenen şartları sağlayan vatandaşların bu destekten yararlanması sağlanmaktadır. 8 Nisan – 10 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, ilgili kanallar üzerinden bireysel kredi kartı başvurusu yapılması gerekmektedir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nasıl Alınır?

CEPTETEB Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanmak için görüntülü görüşme ile kampanyaya anında katılım sağlanabilir. CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu yapanların yararlanabildiği faizsiz nakit avans kapsamında, dijital kanallar üzerinden başvuru yapılması yeterlidir. TEB ATM’lerinden işlem başına para çekme limiti 2.000 TL, günlük para çekme limiti ise 5.000 TL olarak belirlenmiştir. Ancak kampanya kapsamında 6 ay taksitli ve Faizsiz Taksitli Nakit Avans seçeneğinden yararlanmak isteyenler 3.000 TL’ye kadar olan nakit talepleri için bu avantajlardan yararlanabilecektir.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@