TEB Başvuranlara Hemen 50 Bin TL Veriyor! 3 Ay Ödeme Yapılmayan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Nakit ihtiyaçlarına çözüm arayan vatandaşlara TEB tarafından uygun maliyetlerle finansal destek veriliyor. TEB ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Finans 02.09.2021 - 00:11 02.09.2021 - 00:17 Engin Uzunoğlu

Nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar finansal sorunlarına çözüm bulabilmek amacıyla tüm imkanlarını değerlendiriyorlar. Elden borç alıp vermenin azaldığı bugünlerde vatandaşların ilk başvurdukları yol bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Bu şekilde nakit destek alan vatandaşlar düştükleri zor durumdan makul maliyetleri göze alarak kalkabiliyorlar.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Acil nakit sıkışıklığı yaşayan müşterilerine önemli bir fırsat sunan TEB, düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyası ile ayrı ayrı avantajları bir anda kullandırıyor. TEB'den ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bankaya bu taleplerini ilettiklerinde banka tarafından kendilerine bir ihtiyaç kredisi teklifinde bulunuluyor.

Kişisel olarak yapılan ihtiyaç kredisi teklifi müşteri özelinde hazırlanıyor. Müşterinin gelir durumu, ödeme alışkanlığı, ihtiyacı olan nakit miktarı gibi detaylarla oluşturulan ihtiyaç kredisi teklifi çok sayıda avantajı da barındırıyor. TEB müşterileri bu avantajları kullanarak kendilerine en makul şartlarda ihtiyça kredisi kullanabiliyorlar.

3 AY KREDİ ERTELEME

TEB müşterilerine sunulan avantajlar arasında 3 ay kredi erteleme de bulunuyor. Bu avantajı kullanmak isteyen müşterilerin kredi geri ödemeleri 3 ay ödemesiz dönem şeklinde planlanıyor. Ancak bu 3 aylık dönem toplam kredi vadesinden düşülüyor. Örneğin 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanan bir müşteri 3 ay erteleme imkanından yararlanmak isterse ilk 3 ay boyunca herhangi bir ödeme yapmıyor. Ancak kredi vadesi 36 ay şeklinde hesaplanmak yerine 33 ay şeklinde hesaplanıyor. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİ

Müşterilere kişiye özel uygulamalar yapan TEB, ihtiyaç kredisi faizinin belirlenmesinde bu prensiple hareket ediyor. TEB müşterilerine ihtiyaç kredisi faizi uygulanırken KKB skoruna bakılıyor. Müşterinin KKB skoru 1879 ve üzeriyse ihtiyaç kredisi faizi aylık yüzde 1,59 oluyor. Daha düşük KKB skoru olan müşterilere ihtiyaç kredisi faizi daha yüksek tutarlarda uygulanabiliyor. 

TEB 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

teb 50 bin lira ihtiyaç kredisi hesaplama

TEB'den ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere kişiye özel kredi faizi uygulansa da temel kredi faizi aylık yüzde 1,59 olarak açıklandı. Bu kredi faizi ile 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanıldığında müşteriler bankaya her ay 1.932 TL kredi taksiti ödüyorlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@