TEB Çıldırdı! Bankalar Kesenin Ağzını Açtı, Kredi Kartı Alana 4.500 TL Bonus Para Hediye Ediyorlar

Bankaların kredi kartı kampanyaları alev aldı. Kredi kartı satmak isteyen bankalar kesenin ağzını açarken TEB Bonus Kredi Kartı almak isteyen kişilere hediye bonus kampanyası başlattı.

Finans 06.02.2022 - 14:20 06.02.2022 - 14:25 Gülcan Özer

Kullanıcılarına büyük fırsatlar sunan TEB bonus kredi kartı kampanyası ile müşterilerine büyük fırsat sundu. TEB Bonus Card kampanyası kapsamında müşterilerine hem harcarken bonus kazanma imkanı hem de taksitle ödeme yapma fırsatı ile çifte kazanç elde etme fırsatı sağlamış oldu. 

Kredi kartı başvurusu yapan kişiler için TEB tarafından başlatılan kampanya kapsamında yılda 4 bin 500 liraya varan bonus kazanma imkanı, ilk yıl kart ücreti ödemeden yakalanabilecek. TEB kredi kartı başvurusu için kendinize en yakın TEB şubesi üzerinden yapılabileceği gibi TEB internet sitesi üzerinden online olarak ta yapılabiliyor. 

TEB KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPANA, 4 BİN 500 TL BONUS PARA KAZANMA FIRSATI NASIL İŞLİYOR?

Düzenlenen kredi kartı kampanyası kapsamında konu hakkında TEB tarafından yapılan açıklamada "4.500 TL’ye varan Bonus tutarı; 2021 yılında TEB tarafından Kredi Kartı müşterilerine sunulan harcama sözüne bonus, akaryakıt, market, e-ticaret, restoran, turizm, elektronik ve giyim sektör kampanyaları ile özel gün (Bayram, Yeni Yıl, Sevgililer Günü vb.) kampanyaları dikkate alınarak hesaplanmıştır. CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndaki “Kampanyalar” alanında yayınlanan ve her ay güncellenen kampanyalara katılıp her bir kampanya için ilgili kampanya koşullarını yerine getirerek 4.500 TL’ye varan Bonus kazanılabilir" denilerek yıllık 4 bin 500 liraya kadar bonus kazanma fırsatı sunulduğunu duyurdu. 

teb bonus kampanyası-1

TEB BONUS KREDİ KARTI AVANTAJLARI NELER?

Kredi kartı ekstresinin en az 1.000 TL olması durumunda sinema ve tiyatro harcamalarına yüzde 50 indirim, 

Harcama sözü verilerek her ay en az 500 TL bonus kazanma imkanı, 

İlk 1 sene yıllık kart ücreti muafiyeti, 

Düşük faizli nakit avans çekme imkanı, 

Ek kart çıkarma fırsatı, 

Evcil dostlarınız için pet shop harcamalarınıza yüzde 10 indirim fırsatı ile puan yükleme.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@