TEB' den Kredi Kartı Başvurusu Yapanlara 100 TL Hediye! Kartını TEB' den Alanlar Yaşadı

Kredi kartı başvurusu yaparken banka seçiminde zorlanan bireylere müjdeli bir haberimiz var. Kredi kartınızı TEB’ den alın, yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişte anında 100 TL Bonus puan kazanın

Finans 29.10.2021 - 03:00 29.10.2021 - 03:00 Gülcan Özer

Türk Ekonomi Bankası (TEB), kredi kartı başvurusu yapacak olanlara ekstra bir sürpriz hazırladı. TEB kredi kartı ile ayrıcalıklarla dolu bir dünyaya ilk adımı atarken aynı zamanda sürpriz bir hediye kazanacaksınız.

TEB kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra ilk 1 ay içerisinde 150 TL ya da üstü ilk alışverişinizde hemen 100 TL Bonus puan kazanabilir, Bonus üye iş yerlerinden birinde kazandığınız tutarı harcayabilirsiniz.

TEB’ den Alışverişleri Keyifli Hâle Getiren Kampanya

TEB kredi kartı kampanyasından yararlanmak için kart başvurularınızı CEPTETEB üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmekte. CEPTETEB mobil, CEPTETEB internet bankacılığı ya da CEPTETEB internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek başvurular, kampanya kapsamında değerlendirilmekte.

Ayrıca yapacağınız harcamanın kartınızı teslim aldıktan sonra 1 ay içerisinde ve en az 150 TL tutarında olması gerekiyor. Birden fazla işlemin toplamının 150 TL’yi bulması, kampanya açısından yeterli değil. İlk harcamanız 150 TL’nin altında olsa da yapacağınız sonraki harcamaların tek seferde 150 TL ya da üzerinde olması halinde kampanyadan ödül kazanabilirsiniz.

Kredi kartı kampanyasından elde edeceğiniz 100 TL tutarındaki Bonus puanlarınızı 1 ay içerisinde kullanmanız gerekmekte. Kullanılmayan kısımlar 1 ayın sonunda iptal edileceğinden kazandığınız puanları hemen harcamaya özen gösterin.

Ayrıca kampanya şartlarından biri de Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) izninin verilmiş olması. Kampanyadan ödül kazanabilmek için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu için izin verdiğinizden emin olmanızı tavsiye ederiz. Kampanya, yalnızca yeni alışverişleri kapsamakta ve nakit avans ile yapılacak çekimler kampanyaya dahil edilmemekte.

Harcama yapmanızın ardından kampanya şartlarını sağlıyorsanız kampanya için hak ettiğiniz ödülün kredi kartınıza yansıtıldığına dair bir bilgilendirme mesajı alacaksınız. Mesajı aldıktan sonra puanlarınızı kontrol edip alışverişinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. TEB kredi kartı kampanyası yalnızca Bonus kartları kapsamakla beraber Sade Kart, ATM kartı, sanal ve ek kartlar ile ticari kartlar, bu kampanyaya dahil değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@