TEB' den Kredi Kartı Harcama Sözünüze 500 TL Hediye! Harcamalarınızı TEB İle Yapın Paranızı Güle Güle Harcayın

TEB kredi kartı müşterilerine harcama sözü ile 500 bin TL hediye para puan kampanyası başlattı TEB bonus kampanyasının detayları haberimizde...

Finans 20.10.2021 - 13:56 20.10.2021 - 14:53 Gülcan Özer

TEB’ in müşterilerine özel hazırladığı kampanyalara deyim yerindeyse yetişmekte zorlanıyoruz. TEB, yıl sonuna kadar geçerli yeni kredi kartı kampanyasını duyurdu. Bu kampanya kapsamında kredi kartınızla yapacağınız harcamalar doğrultusunda 500 TL’ye kadar Bonus kazanabilir, kazandığınız puanları Bonus üye işyerlerinde dilediğinizce harcayabilirsiniz. Detaylar haberimizde.

TEB, kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Kredi kartı müşterilerine özel bu kampanya oldukça ilgi göreceğe benziyor. Birçok kişi alışveriş ve harcamalarında kredi kartı kullanmayı tercih ediyor. Bu bağlamda kapsamlı bir çalışma hazırlayan TEB, kredi kartı harcama taahhüdü veren müşterilerine Bonus puan dağıtma kararı aldı.

12 Ay Düzenli Harcama Sözünüze 500 TL’ye Varan Hediyeler

Kredi kartı harcama sözü verip ekstre tarihi geldiğinde borcunuzu gecikmeden ödemeniz halinde harcama sözünüze göre Bonus puan kazanabiliyorsunuz. Ne kadar harcama sözüne ne kadar puan kazanacağınızı aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz.

teb-harcama-sözü-limitleri

TEB harcama sözü kampanyasına katılmak için CEPTETEB Mobil ve internet şubelerini kullanabilirsiniz. Şifrenizle birlikte CEPTETEB sistemine giriş yaptıktan sonra KARTLAR menüsüne girebilir, daha sonra kampanyada kullanacağınız kredi kartınızı seçebilirsiniz. Kartınızı seçtikten sonra kart işlemleri menüsünden harcama sözü sekmesine tıklamanızla beraber TEB kredi kartı harcama kampanyasına katılım sağlayabilirsiniz.

Aynı kredi kartı ile yalnızca 1 defa katılım hakkı sağlanmış olup ikinci başvurular iptal edilecektir. Ayrıca verdiğiniz taahhütten caymanız halinde o ana kadar kazandığınız puanların yarısı ceza olarak geri alınacaktır. Harcama sözünüzü yerine getirmeniz ve borcunuzu zamanında ödemeniz halinde 500 TL’ye varan ekstra puan avantajından yararlanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@