TEB' den Uygun Fiyatlı İcralık Araç Satışı ! Açık Artırmaya Yetişen Alıyor

TEB, taşıt kredisi çekip borcunu ödeyemeyen ya da çeşitli krediler için araç teminatı verip yükümlülüklerini yerine getiremeyen müşterilerinden aldığı icralık araçları satışa sundu.

Finans 25.10.2021 - 12:41 25.10.2021 - 12:41 Serhat Karaman

TEB, taşıt kredisi çekip borcunu ödeyemeyen ya da çeşitli krediler için araç teminatı verip yükümlülüklerini yerine getiremeyen müşterilerinden aldığı icralık araçları satışa sundu. 35.000 TL’den 255.000 TL’ye kadar her bütçeye uygun bu araçları ihale usulü ile satın alabiliyorsunuz.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), icralık araç satışında en çok tercih edilen bankalardan biri olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Çeşitli illerde bulunan icralık taşıtlar için siz de gerekli şartları sağlamak kaydıyla teklifinizi iletebilirsiniz. İhalenin sizde kalması ile beraber aracınızı piyasa fiyatının altında bir bedelle satın alabilir, dilerseniz yeterli gördüğünüz durumda ihaleden çekilebilirsiniz.

Kelepir Fiyata İcralık Araç Satışı

Sizden başka birinin ihaleye çıkarılan araca teklif vermemesi ya da verilen tekliflerin sizin teklifiniz karşısında düşük kalması durumunda ihaleyi kazanabilir ve araç tescil işlemlerine başlayabilirsiniz. İhale için yatıracağınız teminatı nakit olarak yatırabilir veya bankalardan kesin/süresiz teminat mektubu alarak da gerekli teminat şartlarını sağlayabilirsiniz.

teb-arac-satisi

İhaleye kendi adınıza katılıyorsanız resmi kimlik belgenizle ya da kimlik yerine geçen ehliyet, pasaport belgelerinden biriyle katılım sağlayabilirsiniz. Bir başkası adına vekaleten katılım gösterilebilmesi için noter tasdikli vekaletname ile başvuru yapmak gerekir.

Tüzel kişiler, noterden aldıkları imza sirkülerinde yetkili bulunmaları halinde imza sirküleri ile birlikte ihaleye katılabilirler. İhaleye katılım için elektronik teklifte de bulunabilir. Elektronik tekliflerin en geç ihaleden bir gün önce 24:00’a kadar yapılması gerekmektedir. Elektronik ortamda ihaleye katılacakların da teminat yatırma zorunluluğu bulunmaktadır. Asgari teminat tutarı en az %20 oranında uygulanmaktadır.

İhalenin sizde kalması halinde teminat tutarı dışındaki tutarı en geç 7 gün içerisinde ilgili icra dairesine yatırmanız beklenir. İhaleyi kazanamamanız halinde nakit olarak yatırdığınız bedel ya da bankadan temin etmiş olduğunuz teminat mektubu iade edilecektir.

Yukarıdaki görselde göreceğiniz üzere çeşitli marka ve modeller için satış yapılabilmektedir. İcra satışındaki araçlar güncel olarak yenilenmektedir. Dolayısıyla size birazdan vereceğimiz link aracılığıyla ulaşacağınız sayfada ihale tarihlerine dikkat etmeniz gerekmekte. Listelerin ilk kısmında yer alan ihale tarihi geçtiyse söz konusu ihale için teklif veremezsiniz. Düzenli aralıklarla bu sayfayı ziyaret etmeniz halinde güncel araçlara erişim sağlayabilirsiniz.

TEB icralık araç satış sitesine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfanın ana ekranında satıştaki ya da satışı tamamlanmış araçların bilgilerini bulabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@