TEB Duyurdu! Kredi Kartı Başvuru Yapana 100 TL Bedava Para Verecekler

Bankaların kredi kartı kampanyaları kızıştı! Kredi kartı almak isteyenlere hem aidatsız kredi kartı müjdesi geldi hem de bedava 100 lira bonus kazanma imkanı sunuldu!

Finans 05.09.2021 - 17:00 05.09.2021 - 17:09 Gülcan Özer

Pandemi döneminde kredi kartı kullanan kişilerin sayıları büyük bir hızla artarken bankalar daha fazla kişiye kendi kartlarını satmak için harekete geçti. Kredi kartına taksit imkanı, aidatsız kredi kartı, chip para, bonus para derken şimdi de kredi kartı başvurusu yapanlara hediye para puan uygulaması başladı. 

Kredi kartı başvurusu yapan müşterilerine yönelik yeni bir kampanya duyuran bankalar arasına TEB'de katıldı. TEB kredi kartına başvuru yapan müşterilerine ilk 150 TL ve üzeri harcama yaptıklarında 100 TL bonus kazanma imkanı sundu. 

CEPTETEB KREDİ KARTI BAŞVURUSU YAPANA 100 TL BEDAVA BONUS PARA KAZANMA İMKANI SUNDU! 

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan TEB özel kampanyalar ile müşterilerine çeşitli fırsatlar sunuyor. Başlatılan kampanya kapsamında CEPTETEB kredi kartı başvurusu yapan kişilere 100 lira bonus para kazanma imkanı sunuldu. 

Başlatılan kampanyanın en dikkat çeken yanı ise kredi kartı için ilk sene kredi kartı aidatı talep edilmeyecek olması oldu. 

teb-kredi-kartı-kampanyası

BEDAVA BONUS KAZANMA KAMPANYASI İÇİN BAŞVURU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

TEB tarafından yapılan açıklamada CEPTETEB kredi kartına mobil uygulama ve ya da internet şubesi üzerinden başvuru yapılması durumunda kredi kartı onayı verilen kişilere 100 TL bonus para kazanma imkanı sunulacağı ilan edildi. 

Yapılan kredi kartı başvurusunun TEB tarafından onaylanması ve sonrasında kredi kartını teslim alan kişilerin 1 ay içerisinde tek seferde 150 TL ve üzeri miktarda yapacakları ilk alışveriş tutarı üzerinden 100 TL Bonus anında kredi kartlarına hediye olarak yüklenecek. 

16 Temmuz 2021 tarihi itibari ile başlayan kampanyadan bu tarihten önce TEB’e ait açık kredi kartı olan ve yeni kart başvuru tarihi öncesi 3 ay içerisinde kartını iptal ettirmiş kişiler yararlanamayacak. Yine TEB banka personelleride kampanya kapsamı dışında tutuldu. 

100 TL Bonus kazanabilmek için yeni oluşturulan kredi kartın ile ilk 30 gün içerisinde tek seferde 150 TL ve üzeri harcama yapılması yeterli kabul edilirken nakit avans çekim tutarları harcamalara dahil edilmeyecek. Ticari müşteriler kampanyadan yararlanamazken sadece bireysel müşterilere 100 lira bedava bonus para kazanma imkanı sunuldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@