TEB, Emeklilere 1.200 TL ile 1.800 TL Arasında Nakit Ödeme Yapacak! Başvuruyu Kaçırmayın

TEB emekli promosyon ödemeleri kapsamında emekli müşterilerine promosyon ödemeleri yapacak. En üst rakam ise 1800 TL civarında olacak. İşte detaylar.

TEB, Emeklilere 1.200 TL ile 1.800 TL Arasında Nakit Ödeme Yapacak! Başvuruyu Kaçırmayın

Son yıllarda emeklilerin fazlaca tercih ettiği bankalardan biri olarak dikkat çeken TEB, emekli promosyon tutarını artırdı. 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli emekli promosyon kampanyası yayınlandı. Maaş miktarına göre başvuran emekliler 1.200 TL ile 1.800 TL arasında nakit ödeme alabilecek. Detayların devamı için haberimizi okumaya devam edin.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), emekli müşterilerini sevindirmek adına promosyon kampanyasını 31 Aralık tarihine kadar uzattı. Bu tarihe kadar maaşını Türk Ekonomi Bankası’na taşıyan emekliler, 2 adet otomatik ödeme talimatı vererek 1.800 TL’ye kadar promosyon alabilecek.

Emeklilere 2021’i Kazançla Kapatma Fırsatı

Maaşını TEB’e taşıyan emekliler, 2021 yılını kazançlı bir kampanya ile taçlandırabilecek. Mevcut durumda başka bir bankadan ya da PTT’den maaş alıyorsanız ve 3 yıllık taahhüt sürenizi doldurduysanız ya da daha önce emekli promosyonu almadıysanız TEB’in bu avantajlı kampanyasını kaçırmayın deriz. 31 Aralık tarihine kadar yapacağınız başvurularla birlikte aşağıdaki listede yer alan promosyon ödemelerinden yararlanabilirsiniz.

Kendinize ya da yakınlarınıza ait elektrik, su, doğal gaz, internet, sabit hat ve cep telefonu gibi faturalarınızdan 2 tanesini TEB’ de otomatik ödemeye aldırarak ek promosyon avantajından faydalanabilirsiniz. Ayrıca maaşınızı 3 yıl boyunca TEB’ den alacağınıza dair taahhüt onayı vermeniz gerekiyor. Bu şartları sağlamak kaydı ile nakit promosyonunuzu hemen alabilirsiniz.

1.499 TL’ye kadar emekli maaşı olanlara SGK promosyonu 500,00 TL TEB ek ödemesiyle 1.200,00 TL ödemecek

1.500 TL ile 2.499 TL arası emekli maaşı olanlara 625,00 TL TEB ek ödemesiyle 1.500,00 TL ödemecek

2.500 TL ve üzeri emekli maaşı olanlara 750,00 TL TEB ek ödemesiyle 1.800,00 TL ödemecek

TEB, emeklilere promosyon dışı kazançlar konusunda da destek oluyor. CEPTETEB şifresi ile mobil ve internet bankacılığı uygulamalarını kullanan emekliler, havale ve EFT gibi para transfer işlemlerini herhangi bir ücret ödemeden yaparken ATM kullanımında da özel ayrıcalıklardan yararlanabiliyor. TEB ATM’lerinin yanı sıra QNB Finansbank ve Denizbank ATM’lerini de kullanabilen emekliler, kredi kartı için de aidat ödemiyor.

Mevcut durumda TEB hesabınız bulunuyorsa internet ya da mobil bankacılık uygulamalarından birini kullanarak maaş taşıma talebinizi iletebilirsiniz. Ayrıca TEB şubelerinden maaş taşıma işlemi için ücretsiz destek alabilir veya e-devlet sistemi üzerinden maaşınızı TEB’ e taşıma talebinde bulunabilirsiniz.

SONRAKİ HABER