TEB ile İngilizce Öğrenmeyen Kalmasın! TEB Müşterilerine Özel Cambly' de %57 İndirim Fırsatı

TEB ve Cambly ortaklığında yeni bir kampanya başladı. Banka ile anlaşma sağlayan kurum önemli bir oranda indirimle 12 aylık ödeme planıyla dil öğrenme olanağı sunuyor.

Finans 20.10.2021 - 15:31 20.10.2021 - 15:31 Mustafa KARAGÖZ

TEB ve Cambly arasında imzalanan yeni anlaşma ile beraber CEPTETEB kullanıcıları 12 aylık paketlerde %57 indirim hakkı elde ediyor. Dünyanın en büyük yabancı dil eğitim uygulamalarından biri olan Cambly ile siz de başta İngilizce olmak üzere yabancı dilinizi geliştirebilir, eğlenceli sohbetler sayesinde pratik gücünüzü artırabilirsiniz.

TEB, eğitime destek olmaya son hız devam ediyor. Başta ÜniversiTEB kredi kartı kullanan CEPTETEB müşterileri olmak üzere birçok kişi TEB ve Cambly iş birliği ile hayata geçirilen bu kampanyaya büyük ilgi gösterecek gibi. İngilizce eğitimi için Cambly’ nin ne kadar etkili olduğunu bilen; fakat bütçesi az olduğu için Cambly’ den uzak kalanlar, artık TEB ile beraber hayallerini gerçeğe dönüştürebilecek.

%57 İndirim ile İngilizcenizi Geliştirin, İş İmkânları Ayağınıza Gelsin

Yabancı dil öğrenmenin iş ve eğitim hayatında ne kadar büyük fayda sağladığını sanırım hepimiz biliyoruz. Özellikle son yıllarda ülkeler arasındaki ekonomik ve sosyal sınırların giderek kalktığını görmekteyiz. Bu durum yabancı dili olan bireylerin her alanda bir adım öne çıkmasını sağlıyor. Yabancı dili olan öğrenciler okulda, çalışanlar ise iş hayatında çok daha başarılı olabiliyor. 

İngilizce öğrenmek teoride kolay gibi görünse de iş pratiğe geldiğinde birçok kişi sınıfta kalıyor. Pratik yaparak dilinizi geliştirebilir ve konuştukça o dile olan hâkimiyetinizi artırabilirsiniz. Cambly ile anadili İngilizce olan eğitimcilerle konuşabilir, günlük konuşma kalıplarını öğrenerek native speaker olma yolunda daha büyük adımlar atabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için CEPTETEB müşterisi olmanız gerekmekte. CEPTETEB internet şubesi ya da mobil uygulamasını kullanarak Cambly indirim kodunuzu alabilir, Cambly mobil uygulamasında ya da web sitesinde kullanmak kaydıyla %57 indirim hakkı kazanabilirsiniz. CEPTETEB ile alacağınız indirim kodunu yalnızca 12 aylık Cambly paketlerinde kullanabileceksiniz. Örneğin; 3.000 TL’lik bir paket almanız halinde 1.710 TL indirim kazanabilirsiniz. 

TEB – Cambly iş birliği ile hayata geçirilen bu kampanyadan tüm 12 aylık paketlerde faydalanma şansına sahipsiniz. Böylesine avantajlı bir indirim hakkı elde etmişken daha kapsamlı paketlerden faydalanmanızı ve eğitiminizi bu şekilde daha etkin bir şekilde gerçekleştirmenizi öneririz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@