Ana Sayfa KONUT KREDİSİ 17 Mayıs 2018

TEB Konut Kredisi Faiz Oranları 2018 İndirim Kampanyası

Konut kredisi faiz oranlarında indirim kampanyasına katılan özel bankalar arasında yer alan TEB ilk kez konut almak isteyen müşterilerine daha düşük faiz oranları ile kredi kullandırıyor. 
2018-05-17T12:05:12+00:00 Emlak 365 | Emlak Haberleri ve Yeni Konut Projeleri
TEB Konut Kredisi Faiz Oranları 2018 İndirim Kampanyası
TEB Konut Kredisi Faiz Oranları 2018 İndirim Kampanyası

60 Ay Vadeli Konut Kredisi Yüzde 0,99 Faiz Oranı İle Kullanımda 

Türk Ekonomi Bankası (TEB) konut kredisi faiz oranlarında indirim duyurusu yapmış ve kredi faiz oranlarını yüzde 0,99 seviyesine çektiğini duyurdu. Ancak yapılan kampanyanın sadece ilk kez konut almak isteyen kişilere yönelik olduğu ortaya çıktı.

İlk Evin Konut Kredisi Kampanyası adı verilen kampanya ile ilk defa ev sahibi olacak kişilere düşük faizli konut kredisi desteği sağlanıyor. Bankanın sadece ilk kez konut alacak olan kişilere yönelik olarak uyguladığı konut kredisi faiz oranı 60 ay vadeli olarak yüzde 0,99 olarak uygulanıyor.

TEB Konut Kredisi Masrafları Ne Kadar?

Düzenlenen kampanyaya özel olarak TEB konut kredisi masrafları da mümkün olduğunca aşağıya çekiliyor. Kampanyaya özel olarak TEB ekspertiz ücreti olarak 608,64 lira tahsil edilirken ipotek tesis ücreti olarak ise 206,50 lira olarak alınıyor. TEB konut kredisi dosya masrafı ya da bilinen diğer ismi ile TEB kredi tahsis ücreti olarak ise kullandırılan kredinin binde 5’i oranında para tahsil ediliyor. TEB konut kredisi sigorta masrafları ise 960 lira civarında tutuyor.

Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?