TEB Maaş Müşterisine Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Aylık 958.42 TL Taksit Ödeyene 10 Bin TL Nakit Para

Maaş müşterisine özel ihtiyaç kredisi veren bankalar arasına TEB'de katıldı. TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde kaç, en uygun kredi hangi bankada?

Finans 29.05.2022 - 17:00 29.05.2022 - 17:07 Gülcan Özer

Vatandaşın bankalara olan nakit para talepleri her geçen gün artmaya devam ederken, yoğun kredi talebi pastasından en büyük dilimi koparmaya çalışan bankalar kesenin ağzını açtı. Bankaların en çok kar elde ettikleri ürünleri arasında yer alan kredi paketlerinde bir kampanya açıklaması da TEB tarafından yapıldı. 

Düzenli maaşlarını aylık olarak TEB üzerinden alan yani TEB maaş müşterisi olan kişilere özel olarak hazırlanan kredi paketinde düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı sunulurken şubeye gitmeden, internetten anında kredi imkanı da tanındı. TEB internet şubesi müşterisi olan kişiler uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunarak onay almaları durumunda anında hesaplarına aktarabilecek. 

TEB MAAŞ MÜŞTERİLERİNE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ! 

Aylıklarını açmış oldukları TEB şubesi üzerinden tahsil eden kişilere yönelik olarak düzenlenen maaş müşterisi ihtiyaç kredisi paketinde düşük faiz oranı ve esnek ödeme planları ile bütçenizi zorlamadan nakit para desteği sağlanıyor. Söz konusu kampanyadan sadece maaşını TEB üzerinden alan kişiler yararlanabiliyor. 

maaş müşterisi kredisi

TEB MAAŞ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Düzenlenen kampanyaya özel olarak düşük faizli kredi verilirken kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere uygulanacak faiz oranı çekilecek olan kredi paketindeki vade süresine göre belirleniyor. Vade süresi uzadıkça ne yazık ki ihtiyaç kredisi faiz oranı için uygulanan rakamda artıyor. 

teb maaş kredisi

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

TEB'in ihtiyaç kredisi paketinde faiz oranı yüzde 1,85 olarak uygulanırken 3-12 ay vadede 1,85%, 13-24 ay vadede 1,99%, 25-36 ay vadede 2,15 faiz oranı ile nakit para desteği sağlanıyor. 50 bin liraya kadar olan kredi başvurularında 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi verilirken 50 bin TL üstü kredilerde ise 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi veriliyor. 

Düzenlenen kredi paketinde 12 ay vadeli ihtiyaç kredisinde aylık taksit tutarı 958,42 TL olarak gerçekleşirken, daha düşük aylık taksit ödemesi yapmak isteyen kişiler için ise kredi vadesi 36 aya kadar çıkabiliyor. Bu kredi paketinde TEB ihtiyaç kredisi dosya masrafı olarak 52,50 TL tahsil ederken ihtiyaç kredisi hayat sigortası masrafı olarak ise 430,88 TL ödeme yapmanız isteniyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@