TEB Mobil Ve ATM Bankacılık Sisteminde Sorun Mu Yaşanıyor, Çöktü Mü, Ne Zaman Düzelecek?

Türkiye EKonomi Bankası (TEB) müşterileri bu akşam saatlerinde hem mobil uygulama üzerinden, hem ATM'den hem kredi kartlarından işlem yapmakta zorlandılar. TEB erişim sorunu mu var, ne zaman düzelir?

TEB Mobil Ve ATM Bankacılık Sisteminde Sorun Mu Yaşanıyor, Çöktü Mü, Ne Zaman Düzelecek?

Türkiye'de bankaların sistemlerinde meydana gelen teknik arızalar nedeniyle müşterilerin hizmet alamaması zaman zaman yaşanan problem olarak gündeme geliyor. Bu akşam saatlerinde de TEB müşterileri bankacılık işlemlerinde büyük aksamalar yaşamaya başladılar. TEB çalışmıyuor mu? TEB teknik sorun mu var? TEB sistem sorunu ne zaman düzelir? TEB müşterileri işlemlerini zaman yapmaya başlarlar? TEB teknik sorun açıklaması yapıldı mı?

TEB MÜŞTERİLERİ İŞLEM YAPAMADILAR!

Akşam saatlerinde TEB müşterileri çok büyük sıkıntılar yaşamaya başladılar. TEB mobil uygulama üzerinden bankacılık işlemlerini gerçekleştiremeyen müşterilerin şikayetleri sosyal medyada gündem oldu. TEB müşterilerinin tek sorunu mobil uygulamada işlem yapılamaması değildi. Müşteriler TEB ATM'lerinden de işlem yapıp, para çekemediler. Ayrıca TEB müşterileri kredi kartı işlemleri yapmak istediklerinde de POS cihazlarında yTürkiye EKonomi Bankası (TEB) müşterileri bu akşam saatlerinde hem mobil uygulama üzerinden, hem ATM'den hem kredi kartlarından işlem yapmakta zorlandılar. TEB erişim sorunu mu yaşıyor, TEB erişim sorunu ne zaman düzelecek?nıt vermeme sorunları yaşandı. Tüm bu sorunlar devam ederken yaşanban aksaklığın neden kaynaklandığı merak ediliyor. TEB sistemi neden arıza verdi? TEB bankacılık sistemi ne zaman düzelir? TEB mobil uygulama ne zaman açılacak?

TEB MOBİL UYGULAMA NE ZAMAN DÜZELİR?

Müşterilerin şikayetçi olmalarıunın ardından TEB tarafından sorunların çözümüne dair çalışmalar başlatıldı. TEB teknik ekibi tarafından yapılan çalışmalarla sistemin yeniden çalışabilir hale gelmesine gayret ediliyor. Anlık olarak sistem açılırken şu anda yine de bazı TEB müşterilerinin bankacılık işlemlerinde aksama yaşadıkları bildirildi.

Öte yandan TEB tarafından yapılan açıklamaya göre yaşanan soruna şikayetler üzerine hemen müdahale edildiği ve problemin çözümü için de önemli aşama kaydedildiği bildirildi. Ayrıca TEB sistemsel aksamanın nedeni hakkında da herhangi bir açıklama yapmadı.

SONRAKİ HABER