TEB Müşterilerinin Yüzünü Güldürecek Açıklamayı Yaptı! Tam Yüzde 20 Oranında İndirim Geliyor

TEB müşterileri için harekete geçti. CEPTETEB müşterileri için yüzde 20 oranında anında indirim için duyuru yaptı.

TEB Müşterilerinin Yüzünü Güldürecek Açıklamayı Yaptı! Tam Yüzde 20 Oranında İndirim Geliyor

Türkiye Ekonomi Bankası son dönemlerde müşterilerinin yüzünü güldürecek kampanyaları peş peşe sıralamaya başladı. Müşterisine her zaman değer veren TEB düzenlediği kampanyalarla birlikte bunu her daim hissettirmeye devam ediyor.

TEB tarafından yapılan yeni bir duyuru özellikle CEPTETEB müşterilerini yakından ilgilendirecek gibi görünüyor. Vatandaşa yüzde 20 oranında anında indirim uygulandığı belirlendi. Resmi duyuru bankanın resmi internet adresi üzerinden yayınlandı.

KAHVE İÇMEYİ SEVEN MÜŞTERİLERE TEB’DEN ANINDA İNDİRİM FIRSATI

TEB-kampanyası

TEB bankası tarafından yapılan yeni duyuru sonrasında kahve.com üzerinden yapılan alışverişler için kahve içmeyi seven vatandaşın yüzünü güldürecek bir açıklama yapıldı. Belirli ürünlerde değil tüm alışverişlerde geçerli olacak olan indirimin miktarı ise yüzde 20 olarak açıklandı. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanyanın bankanın insiyatifine bağlı olarak uzatılabileceği belirtildi.

TEB YÜZDE 20 İNDİRİM KAMPANYASI DETAYLARINI AÇIKLADI

TEB tarafından konu hakkında detaylı bir açıklama yapıldı. Kampanyanın 31 Aralık 2021 tarihine kadar uzatıldığı belirlendi. Kahve.com üzerinden yapılacak tüm alışverişler için geçerli olacağı gibi makine ve ekipman kategorisinde geçerli olmadığının altı çizildi.

TEB müşterileri bu süreçte kahve.com üzerinden üyelik oluşturabilecekleri gibi burada oluşturdukları promosyon kodunu alışverişlerini tamamladıkları sırada kullanabilecekler.

Promosyon kodu almak isteyen TEB müşterileri CEPTETEB internet ya da mobil bankacılık üzerinden kampanyalar sekmesi üzerinden indirin kodunu rahatlıkla alabilecekler. Sadece kahve.com üzerinde geçerli olan bu kampanyanın başka kampanyalar dahilinde kullanılamayacağının altı çizildi.

SONRAKİ HABER