TEB Öğrenci Kredi Kartını Yeniledi! Üniversitelilere Anında 2.000 TL Kredi Kartı

Uzun yıllardır üniversitelilerin en çok tercih ettiği bankalardan biri olan TEB, bu ilgiye en güzel karşılığı vererek ÜniversiTEB kredi kartını yeniledi.

Finans 05.10.2021 - 17:00 05.10.2021 - 17:00 Gülcan Özer

Anında 2.000 TL kredi kartı sahibi olacak olan üniversitelilere birbirinden özel sürprizler var. ÜniversiTEB, üniversite öğrencilerine özel olarak üretilen TEB kredi kartı olarak kullanılmakta.

18-25 yaş aralığındaki üniversiteliler ile yüksek lisans ve doktora öğrencileri, en az 2.000 TL limitli kredi kartları ile gönüllerince alışveriş yapıp bu alışverişlerden kazançlı çıkabiliyor. Uçak biletinden otel rezervasyonuna, sinema ve tiyatrolarda indirimlerden Bonus puan kazanımına kadar onlarca farklı avantaj ÜniversiTEB’ de.

ÜniversiTEB Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

18-25 yaş aralığındaysanız ve kendinize ait bir kredi kartınız olsun istiyorsanız hemen ÜniversiTEB kredi kartı başvurusunda bulunabilir, birbirinden değerli avantajları kullanmaya anında başlayabilirsiniz. Üstelik ek bir geliriniz bulunuyorsa kart limitinizi gelirinizle doğru orantılı olarak arttırarak daha yüksek tutarlı harcamalarınızı da kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz.

ÜniversiTEB kredi kartı başvurusu yapmak için TEB müşterisi olma şartı yok. Dilerseniz CEPTETEB uygulamasını mobil cihazınıza indirip online hesap açılış talebinde bulunabilirsiniz. Hesabınız açıldıktan sonra CEPTETEB uygulamasını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. CEPTETEB ile yapacağınız işlemlerde herhangi bir masraf ödemezsiniz ve birçok işleminizi bu uygulama sayesinde yapıp başka bir bankaya ihtiyaç duymazsınız. CEPTETEB girişinin ardından ÜniversiTEB kredi kartı başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Bunun dışında TEB şubelerini ziyaret ederek de ÜniversiTEB başvurusu yapmanız mümkün.

üniversiteb-kampanyası-başladı

ÜniversiTEB Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Birçok kişi öğrenci kredi kartı tercihi yaparken belirli noktalara yoğunlaşmakta. Gençler, özellikle indirimi ve puan kazanımı bol bankaları tercih ediyor. TEB, Bonus puan konusunda en bonkör bankaların başında gelmekte. Yapacağınız harcamalardan hem Bonus puan kazanabilir, hem de sinema ve tiyatro gibi etkinlikleriniz için %50’ye varan indirim hakkından yararlanabilirsiniz.

Bonus puanlarınızı harcamak için TEB seyahat hattını kullanabilirsiniz. TEB seyahat hattından yapacağınız işlemlerde puanlarınızı otel ödemelerinde, araç kiralama hizmetlerinde ve uçak bileti alımlarınızda kullanabilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok hizmetten ücretsiz ya da indirimli şekilde yararlanmak istiyorsanız en az 2.000 TL limitli öğrenci kredi kartınızı almak için hemen TEB’ e başvurun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@