TEB'den 10.000 TL! Hemen Hesabınıza Yatsın 3 Ay Sonra Taksitlere Başlayın

TEB ihtiyaç kredisi paketi ile nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşteriler için 3 ay ertelemeli kredi olanağı sunuyor. TEB tarafından sunulan kredi paketinde yer alan ve erteleme detayları.

Finans 07.09.2021 - 14:51 07.09.2021 - 14:51 Mustafa KARAGÖZ

İhtiyaç kredisi kullanarak ihtiyaçlarını gidermek isteyenler için TEB yüksek limitli kredi olanağı sunuyor. 

TEB müşterisi olsun olmasın herkes için kredi olanağı sağlayan banka müşterilerinin standart kredi kullanım şartlarını sağlamalarını istiyor. Banka ayrıca bankacılık işlemleri yönünden başarılı müşterilerine daha uygun faizle kredi olanağı sunuyor. 

3 AY ERTELEME FIRSATI

TEB üzerinden kredi başvuruları onaylananlar ödeme planı oluşturma aşamasında 3 erteleme seçeneğinden faydalanabilecekler. 

Pandemi sürecinde sağlanan ödeme erteleme olanağı kapsamında kredi kullandıktan sonra müşterilere belli bir süre tanınıyor. Bu süre boyunca kredi ödemesi yapmayan müşteriler 92 güne kadar erteleme yapabilirler. 

Eylül ayında kredi başvurusunda bulunan bir müşteri kredi onayından sonra 3 aylık ödeme erteleme talebinde bulunabilir. Bu durumda banka ilk taksit ödemesini Aralık ayına alacak. Aralık ayında ödenecek olan ilk taksitte üç aylık faiz tutarı alınacak olup geri kalan tutar 33 ay vade ile ödenebilecek. 

3 ay ödeme erteleme olanağı müşterilere çok büyük kolaylık sağlıyor. 

BANKANIN KREDİ ÖZELLİKLERİ

TEB müşterilerinin kredi kullanımlarında farklı bir uygulamada bulunuyor. Daha önceki bankacılık işlemleri kapsamında başarılı olan müşteriler yüksek kredi puanına sahip olurlarsa ödemeleri daha düşük faiz oranıyla yapacaklar. 

Banka tam tersi durumda da daha maliyetli kredi olanağı sunuyor. Kredi puanı düşük olan müşteriler için banka daha yüksek faiz oranıyla kredi sağlar. 

Bankanın Eylül 2021 dönemi ihtiyaç kredisi faiz oranı CEPTETEB üzerinden yüzde 1.45'den başlayan faiz oranlarıyla sağlanıyor. TEB müşterilerine ayrıca yüzde 1.59 faiz oranıyla kredi olanağı sunuyor. 

10.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

teb kredi eylül 2021

Dijital bankacılıkplatformu CEPTETEB üzerinden yüzde 1.45 faiz oranıyla 10.000 TL kredi kullanan bir müşteri ödemelerini yukarıda yer alan tablodaki yapacaklar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@