TEB'den 3 Ay Ertelemeli Hoş Geldin Faizli Bayrama Özel 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Bayram öncesinde nakit paraya ihtiyaç duyan müşterilerine TEB hoş geldin faizli yeni destek kredisi duyurdu. TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde kaç?

TEB'den 3 Ay Ertelemeli Hoş Geldin Faizli Bayrama Özel 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Yaklaşan Kurban Bayramı ile beraber vatandaşların harcamaları katlanırken artan harcamalar nakit para arayışını hızlandırdı. Eşten dosttan borç para aramak yerine kolay bir şekilde bankalardan kredi çekmek isteyen kişiler bankaların bayram kredisi kampanyalarını araştırmaya başlarken bu kampanyalardan biride TEB tarafından açıklandı.

TEB bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyasını duyururken nakit para arayışında olanlara yeni müşterisi olma şartı ile düşük faizli kredi vereceğini ilan etti. Normal kredi paketlerinde uygulanan ihtiyaç kredisi faiz oranı rakamından daha düşük olarak ilk kez kredi başvurusu yapabileceklere yüzde 2,15 seviyesinden başlayan oranlarla nakit para desteği sunulacak.

TEB HOŞGELDİN FAİZLİ BAYRAMA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan TEB tarafından açıklanan ihtiyaç kredisi paketinde bayrama özel olarak faiz indirimi yapılacak. TEB'in bayrama özel ihtiyaç kredisi paketi için banka tarafından yapılan açıklamada "TEB Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası kapsamında sunulan 36 ay vadeye kadar aylık %2,15’den başlayan faiz oranı Bankamızla yeni çalışmaya başlamış kişiler için geçerlidir" ifadelerine yer verildi.

teb bayram kredisi 29 haziran

Bayrama özel olarak verilen kredi paketinde avantajlı faiz oranı ile verilen nakit para desteğinde 3 ay ötelemeli nakit para desteği sunulacak. Krediden yararlanmak isteyen kişilerin TEB müşterisi olmaması ve ilk kez kredi çekecek olmaları şartı aranacak. Yani halihazırda banka müşterisi olan kişiler TEB'den bu faiz oranı ile kredi çekemeyecek

teb bayram kredisi hesaplama

TEB HOŞ GELDİN FAİZLİ 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT TUTARI NEDİR, KAÇ TL?

Kredi çekmek istiyorum diyen kişiler için TEB tarafından başlatılan TEB'den Hoş Geldin Kampanyası için beklenen faiz oranı duyuruldu. Kampanya kapsamında 10.000 TL nakit para desteği için yüzde 2,15 faiz oranı ile nakit para desteği sağlanacağı ilan edilirken kampanyada başvurular devam ediyor. Düzenlenen kredi için isteyen kişilere aynı zamanda 3 ay erteleme imkanı sunulacak.

50 bin liraya kadar olan kredi taleplerinde 36 ay vadeli kredi verilirken, bu tutarı aşan kredilerde ise 24 ay vadeli nakit para verilecek. 12 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 985,97 TL olarak gerçekleşecek.