TEB'den 3 Ay Ödemesiz Kredi Teklifi! 20 Bin TL İhtiyaç Kredisine 813 TL Taksit Ödeyin!

İhtiyaç kredisi çekmek için kredi maliyetlerini araştıranlara TEB'den çok cazip bir teklif yapılıyor. TEB müşterileri 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini aylık yüzde 1,85 faizle kullanabiliyorlar.

Finans 26.02.2022 - 23:34 26.02.2022 - 23:34 Engin Uzunoğlu

Nakit ihtiyaçları karşısında kara kara düşünen vatandaşlara bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları kurtarıcı olarak görev görüyor. İhtiyaç kredisi çekmek için kampanyadan kampanyaya gezen müşterilere TEB'den oldukça avantajlı bir kredi teklifi geldi. İhtiyaç kredisi çekerek çok sayıda avantaja sahip olabilen TEB müşterileri cazip kredi kampanyası ile nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabiliyorlar.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ İLE MÜŞTERİLERE HANGİ AVANTAJLAR VERİLİYOR?

TEB'den ihtiyaç kredisi çeken müşteriler çok sayıda avantaja da sahip oluyorlar. Bu imkanlar eşliğinde kullanılan ihtiyaç kredisi oldukça cazip olarak değerlendiriliyor. Peki TEB'in ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere hangi imkanlar sağlanıyor? TEB'den ihtiyaç kredisi çekenler hangi maliyet fırsatlarını değerlendirebiliyorlar? 

TEB'in ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanarak nakit desteği alan müşterilere sağlanan ilk imkan düşük faiz oluyor. Bankalar ihtiyaç kredisi verirken bu dönemde yüksek faiz talep edebiliyorlar. Hatta çok sayıda banka yüzde 2,50'nin üzerinde faizlerle ihtiyaç kredisi veriyorlar. Oysa TEB'den ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler aylık yüzde 1,85 oranında bir faiz ile nakit desteği alabiliyorlar. Dolayısıyla bu krediyi kullananlar çok daha düşük maliyetleri karşılamak durumunda kalıyorlar. 

TEB'in ihtiyaç kredisi kampanyasının bir diğer imkanı da kredi geri ödemelerinde 3 aylık erteleme fırsatı olması oluyor. Krediyi çeken müşteriler bir anda kendilerini ödemeler içerisinde bulmuyorlar. 3 aylık kredi erteleme imkanını kullanan müşteriler bu sürecin sonunda kredi geri ödemelerine başlıyorlar. 3 aylık ödemesiz dönemde ise müşteriler bütçelerinde gereken ayarlamaları yaparak kredi geri ödemelerine hazırlanma imkanı buluyorlar. Bu şekilde ihtiyaç kredilerinin sorunlu krediye dönüşme riski de yok denecek kadar azalabiliyor. 

TEB'den ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bazı vade sınırlamalarına uymak zorundalar. Müşteriler 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kreileri için en fazla 36 aya kadar vade imkanına sahipleri. Kredi miktarı 50 Bin TL'nin üzerine çıkması halinde ise azami vade süresinde azalma yapılıyor. O kredilere ise en fazla 24 aya kadar vade uygulanabiliyor.

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

teb ihtiyaç kredisi maliyet hesaplaması-1

TEB'den ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,85 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya vade süresince her ay 813 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 29.355 TL oluyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@