TEB'den 500 TL Hediye Sürprizi Geldi! İşte Başvuru Ve Kazanma Şartları!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından müşterilere 500 TL sürprizi geldi. TEB'in yaptığı açıklamaya göre kredi kartı müşterilerine 500 TL bonus hediye ediliyor.

TEB'den 500 TL Hediye Sürprizi Geldi! İşte Başvuru Ve Kazanma Şartları!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yapılan kampanya ile müşterilere 500 TL bonus hediye ediliyor. Kredi kartı müşterilerine yönelik düzenlenen bu kampanya ile 500 TL kazanmak için tek şart var. CEPTETEB kredi kartına harcama sözü veren müşteriler hemen anında 500 TL kazanmaya hak kazanıp ödüllerini alabiliyorlar.

TEB 500 TL KAZANMA ŞARTLARINI AÇIKLADI

TEB tarafından verilen bilgilere göre müşteriler 31 Aralık 2021 tarihine kadar bu kampanyadan yararlanabiliyorlar. Müşterilerin harcama sözü verdikleri limir kredi kartı limitlerinin yüzde 70'lik kısmından daha fazla olamayacağı belirtildi.

Sözüne Bonus kampanyasından yararlanıp hediye bonus kazanmak isteyen TEB kredi kartı müşterileri açık ve kullanılabilir bir kart sahibi olmalılar. Son 6 ay içerisinde 2 defa gecikmeye girmiş kredi kartları Sözüne Bonus kampanyasından yararlanamamaktadır.

NAKİT AVANSLAR KAMPANYA DIŞI

Kampanyadan yararlananlar CEPTETEB kredi kartından çektikleri nakit avanslar, nakit avans faizleri ve masrafları aylık taahhüt tutarına dahil edilmiyor. Yapılan alışverişlerden kaynaklanan harcamalar Sözüne Bonus kampanyası dahilinde değerlendiriliyor.

KAZANILAN 500 TL MÜŞTERİLERE NASIL ÖDENİR?

TEB tarafından düzenlenen kampanya kapsamında müşterilere ödenecek olan hediye bonus tutarının ödemelerinin tek seferliğine yapılacağı bildirildi. CEPTETEB kredi kartlarına tek seferde yüklenecek olan bu tutarların her ay ödenmeyeceği açıklandı.

Harcama taahhüdü vermesine rağmen bu taahhdü yerine getirmeyen müşteriler ceza bedeli ile karşılaşabilecekler. Kalan aylara ilişkin ceza bedelleri ekstrelere borç olarak yansıtılmaktadır. Banka tarafından yapılan örnek açıklamasına göre 12 aylık harcama sözü veren ve 6. ayında sözünü yerine getirmeyen müşterilerin aldıkları banusun yarısı bir sonraki hesap ekstresine borç olarak kaydediliyor.

HARCAMA SÖZÜ LİMİTLERİ VE KAZANILACAK BONUSLAR AÇIKLANDI

TEB tarafından ne kadar harcama sözüne ne kadar hediye bonus verileceği de açıklandı. Buna göre ayda 250 TL harcama sözü verenler 25 TL bonus, ayda 500 TL harcama sözü verenler 50 TL bonus, ayda 750 TL harcama sözü verenler 75 TL bonus, ayda 1.000 TL harcama sözü verenler 116 TL bonus, ayda 1.500 TL harcama sözü verenler 150 TL bonus, ayda 2.000 TL harcama sözü verenler 200 TL bonus, ayda 3.000 TL harcama sözü verenler 300 TL bonus ve ayda 5.000 TL harcama sözü verenler 500 TL bedava bonus kazanıyorlar.