TEB'den Büyük Kampanya! 0.99 Faizle Nakit Avans İhtiyaç Kredisi Veriyor

TEB tarafından yayımlanan nakit avans ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler 0.99 faizle belli bir limite kadar olan ihtiyaçlarını giderebilecekler.

TEB'den Büyük Kampanya! 0.99 Faizle Nakit Avans İhtiyaç Kredisi Veriyor

İhtiyaç kredisi kampanyaları ile dikkat çeken müşterilerine özel yeni bir kredi kampanyası başlattı. TEB bazı müşterilerine gönderdiği SMS ile çok düşük faiz oranıyla nakit avans ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. TEB tarafından sağlanan nakit avans kredisine ilişkin tüm ayrıntılar yazımızda.

TEB NAKİT AVANS İHTİYAÇ KREDİSİ 0.99 FAİZ FIRSATIYLA

TEB tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyası müşterilere özel olarak sağlanacak. TEB müşterisi olanlar bankadan kullanabilecekleri kredi ile düşük limitli anlık ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve çok düşük faiz oranıyla geri ödeyebilecekler.

Banka müşterilerine göndermiş olduğu kısa mesaj ile müşterilerin 0.99 aylık faiz oranıyla 3.000 TL2ye kadar nakit avans kullanabileceklerini duyurd. Banka bilgilendirme mesajında ayrıca geri ödemelerin 6 ay vade ile yapılabileceğini bildirdi. Bunun dışında müşteriler söz konusu nakit avans için farklı başvuru yollarından faydalanabilecekler.

TEB Tarafından Gönderilen Kısa Mesaj Örneği

teb-1

TEB müşterileri için geçerli olan nakit avans kampanyası kapsamında müşteriler anlık düşük limitli ihtiyaçlarını bankanın kampanyasıyla karşılayabilecekler.

Sağlanacak kredi hakkında bilgi veren banka vatandaşların başvurularını 15 Ağustos tarihine kadar yapmaları gerektiğini de ilan etti. İlan edilen tarihe kadar başvuruda bulunan ve onay olan müşteriler 3.000 TL'ye kadar nakit avans kullanabilecekler. Nakit avans alan müşteriler daha sonra geri ödemeleri için 6 aya uzanan bir ödeme olanı oluşturacaklar. Geri ödeme planı aylık eşit taksit düzeniyle olacak. Geri ödemelerde uygulanacak faiz oranı ise yüzde 0.99.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

TEB ihtiyaç kredisi başvurularını hem bizzat şubelerden şahsen hemde dijital platformlar üzerinden alabilen bankalardan bir tanesi. Müşteriler kredi, nakit avans için kendilerine en uygun başvuru yöntemini seçebilirler.

Müşteriler TEB mobil uygulamalarını telefonlarında kullanıyorlarsa başvurularını bankanın resmi uygulaması üzerinden yapabilecekler. Uygulama kullanmayan müşteriler TEB internet bankacılığı sitesinden de kredi kullanımı için başvuru yapabilecekler. Ayrıca doğrudan banka şubelerine giderek 0.99 faizli, 6 ay vadeli ve 3.000 TL limitli kredi kullanılabilir. ATM üzerinde nakit avans başvuruları ise bir diğer yöntem.

Vatandaşlar TEB tarafından sağlanan kampanyadan faydalanmak istiyorlarsa başvurularını 15 Ağustos tarihine kadar yapacaklar. Kampanya ilan edilen tarihten sonra sona erecek.

SONRAKİ HABER