TEB'den Çılgın Kredi Kartı Kampanyası! TEB Bonus Card Alana 4.500 TL Bedava Alışveriş Müjdesi

Kredi kartı almak isteyen kişilere dev kampanya açıklandı. TEB Bonus kredi kartı alan müşterilerine 4 bin 500 liralık bonus para yükleyecek, alışverişler bedavaya gelecek!

Finans 30.03.2022 - 16:23 30.03.2022 - 16:23 Gülcan Özer

Kredi kartı almak isteyen kişiler için TEB Bonus Kredi Kartı kampanyasını açıkladı. Düzenlenen kampanya ile TEB'den kredi kartı almak isteyen kişilere ödül olarak 4 bin 500 liraya varan bonus para yüklemesi yapılacak. Yapılan yükleme ile kredi kartını kullanarak alışveriş yapan kişiler bu sayede ceplerinden hiç para ödemeden bedava alışveriş yapma fırsatı elde edecekler. 

Söz konusu kampanyadan sadece ilk kez TEB Bonus kredi kartı alan kişiler yararlanabilecekler. Tüm Bonus özelliklerine sahip olan TEB Bonus Card sahipleri başvurularının onaylanması durumunda 4 bin 500 liraya varan bonus para kazanma fırsatı elde edecekler, harcama yaptıkça para kazanacak, kazandıkları bu para ile bedava alışveriş yaparak harcamalarını fırsata çevirecekler. 

TEB BONUS KREDİ KARTI ALANLARA BONUS PARA DAĞITACAK! 

TEB internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda TEB kredi kartı başvurusu yapan kişilere yılda 4 bin 500 liraya varan para puan kazanma fırsatının sunulduğu ilan edildi. Üstelik bonus para kazanma fırsatının yanı sıra son kesilen ekstrenizin en az 1.000 TL olması durumunda Sinema ve Tiyatro harcamalarına da yüzde 50 indirim elde etme fırsatı da tanınacak. 

teb kredi kartı kampanyası nisan 2022

TEB Bonus kredi kartı altından sonra harcama sözü veren kişiler bu sözlerini tutmaları durumunda 500 liraya varan bonus para kazanma fırsatı elde ederken sunulan kampanyalar kapsamında yıllık 4 bin 500 liraya varan bedava bonus para kazanılabilecek. TEB yapmış olduğu açıklamasında "2021 yılında TEB tarafından Kredi Kartı müşterilerine sunulan harcama sözüne bonus, akaryakıt, market, e-ticaret, restoran, turizm, elektronik ve giyim sektör kampanyaları ile özel gün (Bayram, Yeni Yıl, Sevgililer Günü vb.) kampanyaları dikkate alınarak hesaplanmıştır" diyerek bu rakamın yıllık bonus para olarak yükleneceğini duyurdu. 

TEB BONUS KREDİ KARTI BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

TEB'den kredi kartı almak isteyen kişiler başvurularını TEB internet sitesi, CEPTETEB mobil şube uygulaması yanı sıra aynı zamanda kendilerine en yakın TEB şubesi üzerinden de şahsen yapabilecek. 18 yaşını dolduran ve aylık düzenli belgelenebilir geliri olan herkesin kredi kartı başvurusu yapma imkanı bulunuyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@