TEB'den Emeklilere 1.900 TL'ye Kadar Hediye! Başvuran Herkes Alacak!

Bankaların emekli vatandaşlara vermiş oldukları hediye paralara TEB de katıldı. TEB emekli müşterilere yönelik 1.900 TL hediye kampanyasını başlattı.

TEB'den Emeklilere 1.900 TL'ye Kadar Hediye! Başvuran Herkes Alacak!

Türkiye'de bankaların emekli müşterileri kendilerine çekebilmek için yaptıkları kampanyalar büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Bankalar çeşitli promosyonlarla emekli müşterileri kendi bankaları ile çalışmaya ikna etmek istiyorlar.

TEB EMEKLİLERE 1.900 TL HEDİYE KAMPANYASI

TEB tarafıondan yapılan kampanya bilgilendirmesine göre maaşlarını TEB'e taşıyan müşterilere 1.900 TL'ye varan promosyon hediyesi veriliyor. Kapsamlı bir kampanya düzenleyen TEB bu gelişme ile emekli müşteri sayısını oldukça arttıracak.

TEB'e başvuru yapan ve 36 ay boyunca maaşını TEB aracılığı ile almayı taahhüd eden emekliler ciddi bir promosyon ödemesini elde edebiliyorlar. Emekliler en az 2 adet otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde 1.600 TL nakit promosyon hediyesini hemen alıyorlar.

TEB'in ameklilere hediye sürprizi bununla da sınırlı kalmıyor. 1.600 TL promosyon hediyesi alan emekliler TEB Bonus kredi kartı alarak yapacakları market ve sağlık harcamalarında her 100 TL'lik harcasmaya 10 TL indirim kazanacaklar. Ayda 50 TL indirim alacak olan emekliler 6 ayda 300 TL'lik kazanç elde edecekler.

TEb emekli hediyesi

TEB EMEKLİ PROMOSYONU MAAŞ TABLOSU

TEB tarafından verilecek olan emekli promosyonu için hangi maaş tutarına ne kadar nakit hediye verileceği de belli oldu. Buna göre 1.500 TL'ye kadar emekli maaşı olan müşterilere 500 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Ancak 2 adet otomatik ödeme talimatı veren emeklilere 500 TL de ek promosyon ödemesi yapılarak toplamda 1.000 TL ödeme yapılıyor.

Emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere 625 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Bu emekliler de en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda 675 TL ek promosyon hediyesi kazanıyorlar. Toplamda ise emekli müşterilerin promosyon ödemeleri 1.300 TL oluyor.

Emekli maaşları 2.500 TL ve üzerinde olan emeklilere TEB tarafından 750 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Bu emekliler de iki adet otomatik ödeme talimatı vererek 850 TL ek promosyon ödemesi alabiliyorlar. Toplamda ise ödeme tutarı 1.600 TL oluyor.

Öte yandan TEB tarafından yapılan bilgilendirmeye göre bu kampanyadan maaşını TEB'e taşıyacak yeni maaş müşterisi emekliler faydalanabilecekler.