TEB'den Emeklilere 2022 Müjdesi! Tüm Emeklilere 2.750 TL Nakit Ödeme! O Şartı Sağlayanlara Ekstra 2.500 TL Ödeme!

TEB tarafından emekli kampanyasının yeni şartları duyuruldu. Emekli müşterilere ekstra ödemeler yapılacağı açıklandı. İşte emeklilere sunulan yeni fırsatlar...

Finans 05.01.2022 - 00:29 05.01.2022 - 00:29 Engin Uzunoğlu

Bugüne kadar verdiği hizmetlerle her zaman emeklilerin yanında olduğunu defalarca ispatlayan TEB, yine emeklilerin gönlünü fethedecek bir kampanya ile karşımızda. Emekliler, 2022 yılına yeni yeni girdiğimiz şu günlerde bankaların promosyon ödemeleri ile ilgili araştırma yaparken en önemli hamlelerden biri Türk Ekonomi Bankası’ndan (TEB) geldi.

Emekliler, emekli maaşlarını taşıdıkları bankalardan maaş tutarlarına bağlı olarak belirli oranda promosyon kazanmakta. Bankalar, emeklilerin maaşlarını ödeme gününden önce işletme şansı yakaladıkları için emeklilere maaş taşıma karşılığında promosyon ödemesi yapıyor. Her bankanın kendine has bir uygulaması varken bu uygulamalar arasında en dikkat çekici olanlardan biri hiç kuşkusuz TEB’in müşterilerine sunduğu.

Emekli Maaşını Taşıyana 2.750 TL, Emekli Tanıdığını Getirene 2.500 TL Hediye!

Aylığını Türk Ekonomi Bankası’na taşıyan emeklilere banka tarafından 2.750 TL’ye varan nakit ödemesi yapılıyor. Maksimum promosyon hakkı elde edebilmek için bankaya 2 adet otomatik ödeme talimatı ibraz edilmesi gerekiyor. Maaşı 1.500 TL’yi aşmayan emeklilere taşıma karşılığında 500 TL promosyon ödenirken ek olarak 2 adet otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde ödeme miktarı 1.850 TL’ye çıkıyor.

Emekli aylığı 1.500 TL’yi aşan; fakat 2.500 TL’yi aşmayan emeklilere taşıma karşılığında 625 TL ödenirken ek olarak verilecek 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı ile beraber bu tutar 2.300 TL’yi buluyor. Emekli aylığı 2.500 TL’yi geçen emeklilere sunulan şartlar ise çok daha cazip. Bu kişilere standart olarak 750 TL, fatura ödeme talimatı ile beraber ise 2.750 TL ödeniyor.

Maaşını taşıma karşılığında promosyon alan emeklilerin yanı sıra emekli yakınını TEB’e kazandıranlar da promosyon hakkı elde ediyor. Her bir tanıdıkları vasıtasıyla 250 TL, toplamda ise 2.500 TL kazanabilecek kişiler, emekli olmak zorunda değil.

TEB, emeklilere ve emekli yakınını TEB’e getirenlere sunduğu avantajları nakit ödeme ile sınırlamıyor. Bu kişiler aynı zamanda CEPTETEB üzerinden bankacılık işlemlerini herhangi bir masraf ödemeden yapabiliyor. Ayrıca aidatsız kredi kartı, ücretsiz fatura ödeme, çağrı merkezine anında bağlanma, şubede sıra beklememe gibi avantajlar da en az nakit ödeme kadar dikkat çekmekte.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@