TEB'den Emeklilere Özel Teklif! 5.000 TL'nin Üzerinde Nakit Hediye Veriliyor!

Emeklilere karşılıksız nakit ödeme yapmayı teklif eden TEB'in emekli kampanyası merak ediliyor. TEB emeklilere hangi imkanları sağlıyor? TEB'in emekli kampanyasının koşulları nelerdir?

Finans 28.04.2022 - 20:34 28.04.2022 - 20:34 Engin Uzunoğlu

Bankalar son dönemlerde emekli müşterilere çok büyük önem vermeye başladılar. Bu maksatla ardı ardına özel emekli kampanyaları açıklanıyor. Bu kapsamda emekli maaşlarını bankalara taşıyan müşteriler çeşitli imkanlardan yararlanabiliyorlar. Bu imkanların içerisinde emekli maaş promosyonu olan  karşılıksız nakit ödemeler de bulunuyor. 

BANKALAR NEDEN EMEKLİLERE YÖNELDİ?

Bankalar için emekliler oldukça önemli bir kaynak haline geldi. Emeklilerin maaş hesaplarına her ay bir para girişi oluyor. Bunun yanında emeklilere ek bankacılık ürünleri de satılabiliyor. Örneğin maaşını taşıyan emekli o bankadan kredi kartı çıkartıp kullanmaya başlıyor. Ayrıca kredi ihtiyaçlarını da emekliler genellikle maaşlarının bulunduğu bankalardan gideriyorlar. Türkiye'de 13 milyondan fazla emekli olduğu düşünülünce bankalar için bu bulunmaz bir nimet olarak değerlendiriliyor. 

TEB EMEKLİ KAMPANYASI İLE HANGİ İMKANLAR SAĞLANIYOR

TEB tarafından açıklanan emekli kampanyası ile maaş müşterisi olmaları durumunda emeklilere çok özel imkanlar sağlanıyor. Öncelikle emekli müşteriler yüksek bir maaş promosyonu alma hakkı elde ediyorlar. Banka bu konuda uygulanan maaş promosyonu tarifesini açıkladı. 

TEB'in verdiği bilgilere göre emekli maaşları 1.500 TL'ye kadar olan müşterilere 1.850 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan müşterilere 2.300 TL, emekli maaşları 2.500 TL ve üzerinde olan emeklilere de 2.750 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Emekli müşteriler bu maaş promosyonu imkanından yararlanabilmek için maaşlarını TEB'a taşıyarak 3 yıl boyunca da bir başka finans kuruluşuna geçmeyeceklerine dair taahhüt vermeleri gerekiyor.

TEB'in emeklilere sağladığı imkan bununla da sınırlı kalmıyor. Emekli yakınlarını TEB ile çalışmaya ve maaş müşterisi olmaya ikna eden emekliler TEB'de kişi başı 250 TL nakit ödül kazanıyorlar. Bu şekilde emekli müşteriler 10 kişiye kadar getirdikleri her yeni emekli için nakit ödül alabiliyorlar. Toplamda ise emekliler 2.500 TL nakit ödül alma imkanı buluyorlar.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@