TEB'den İhtiyaçları Değil Taksitleri Erteleten Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası!

Yaz aylarında meydana gelebilecek ihtiyaçlar için müşteri olsun veya olmasın TEB tarafından 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veriliyor. 

Finans 26.07.2021 - 22:43 26.07.2021 - 23:03 Engin Uzunoğlu

Yaz aylarında vatandaşların çeşitli ihtiyaçları olabiliyor. Bu ihtiyaçlar ise bankalar tarafından verilen ihtiyaç kredisileri ile karşılanabiliyorlar. Ancak burada en kritik olan nokta maliyeti düşük ihtiyaç kredisi veren bankaları bulabilmek oluyor. 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için TEB tarafından avantajlı bir kredi kampanyası başlatıldı. TEB, herhangi bir konuda finansal desteğe ihtiyaç duyan vatandaşlara 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

TEB'in avantajlı imkanlarla oluşturduğu ihtiyaç kredisi kampanyası yalnızca TEB müşterilerini hedeflemiyor. TEB müşterisi olsun veya olmasın herkes bu ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. 

TEB ihtiyaç kredisi kampanyası

AYLIK YÜZDE 1,59 FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası açıklamasına göre müşterilere aylık yüzde 1,59'dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veriliyor. Ancak bu kredi faizi KBB skoru 1879 ve üzerinde olanlar için geçerli. Daha düşük KBB skoruna sahip olanlara TEB'in uygulayacağı ihtiyaç kredisi faiz oranı daha yüksek olabiliyor.

3 AY ERTELEME İMKANI!

TEB'in ihtiyaç kredisi kampanyasının en önemli özelliği bu krediyi kullananlara 3 ay erteleme imkanı verilmesi oldu. Bugün kredi kullanan müşteriler kredi taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyorlar. Bu da müşterilere bütçelerini hazırlamaları için ekstra bir zaman imkanı veriyor. 

İhtiyaç kredisi kullanmak için TEB'i seçen müşterilerden banka tarafından kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kredi tahsis ücretinin ise kullanılan kredi miktarının binde 5'i kadar olduğu bildirildi. 

10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

TEB'den ihtiyaç kredisi kullananlara banka tarafından aylık yüzde 1,59 oranında kredi faizi uygulanıyor. 

36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullananlar bankaya vade süresince her ay 386 TL kredi taksiti ödemektedirler. 

10 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

Bu tutarda ihtiyaç kredisi kullananlar için TEB tarafından kredi tahsis ücreti olarak 52,50 TL ve sigorta bedeli olarak ise 491 TL ek maliyetler tahsil edilmektedir. 

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TEB'den ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler kredi başvurularını nasıl yapacaklarını mnerak ediyorlar. Bu ihtiyaç kredisi için TEB'in banka şubeleri ve dijital kanallar üzerinden başvuru kabul edilebiliyor. Herhangi bir kanal üzerinden başvuru işlemini yapanların kredi taleplerine hızlı bir şekilde yanıt veriliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@