TEB'den Kasım Ayına Özel Kampanya! Her Ay 100 TL, Toplamda 1.000 TL İndirim

TEB' den İnternet Harcamalarınıza 1.000 TL İndirim! Kasım'da Alışverişin Keyfini TEB' le Çıkarın.

Finans 07.11.2021 - 22:13 07.11.2021 - 22:13 Serhat Karaman

TEB, Kasım ayına özel kredi kartı kampanyalarına devam ediyor. Alışverişlerini yoğun olarak internet üzerinden gerçekleştiren TEB müşterileri, dijital CEPTETEB kredi kartı ile yapacakları alışverişlerde %20 indirim hakkı kazanıyor. Kampanya süresince alışverişlerinizi dijital CEPTETEB kredi kartınızla yapın 1.000 TL’ye varan indirim fırsatından siz de yararlanın.

Kampanya, dijital CEPTETEB kredi kartına yönelik olarak düzenlendi. Dijital CEPTETEB kredi kartınız bulunmuyorsa vakit kaybetmeden CEPTETEB uygulamasını indirebilir, hesabınızı açtıktan sonra hemen kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi kartınız onaylandıktan sonra kampanyaya katılma şansınız olacak. Kampanya, CEPTETEB dijital kredi kartını Kasım ayı içerisinde alanlara özel.

Her Ay 100 TL, Toplamda 1.000 TL İndirim

Dijital CEPTETEB kredi kartınızla yapacağınız internet alışverişlerinin %20’si TEB tarafından iade edilecek. Alışverişinizi gerçekleştireceğiniz günün sonunda %20’lik kısım aylık 100 TL’yi geçmemek kaydıyla kartınıza iade edilir. Ağustos 2022 tarihine kadar 10 defa 100 TL iade alabilir, toplamda ise 1.000 TL’ye varan indirim hakkından yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan maksimum düzeyde yararlanmak için her ay minimim 500 TL internet alışverişinizin olması gerekmekte. Aylık 500 TL ve üzeri alışverişle birlikte 10 ay boyunca toplamda en az 5.000 TL harcama yapmış olacaksınız. Bu durumda harcamaların %20’si, yani 1.000 TL, kampanya kapsamında iade edilecektir. Bonus puan ile yapacağınız harcamalar kampanya hesaplamasının dışındadır. Mail order üzerinden yapacağınız ödemeler de kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için harcamalarınızın yurt içi alışveriş sitelerinden ya da uygulamalarından gerçekleşmesi gerekmektedir.

CEPTETEB dijital kredi kartınıza bağlı ek kart ve sanal kartlarla yapacağınız harcamalarınız da kampanya kapsamında değerlendirilir. Fiziki pos çekimleri ise kampanyaya dahil değildir. CEPTETEB uygulamasını indirip dijital kredi kartı başvurunuzu yaptıktan sonra kart başvurunuzun onaylanmasının akabinde uygulama içerisinde yer alan kampanyalar menüsünden ilgili kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Yapacağınız ilk harcamadan önce mutlaka CEPTETEB kampanyalar menüsüne girerek kampanyaya katılım onayı vermeniz gerekir. Bu işlem öncesindeki harcamalarınız kampanya kapsamına alınmayacaktır. Bu şekilde Ağustos 2022 tarihine kadar yapacağınız her harcamada %20 iade kazanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@