TEB'den Son Dakika İhtiyaç Kredisi Haberi! Başvuran Herkes Şubeye Gitmeden 10.000 TL Kredi Alabilecek Geri Sayım Başladı

Günümüzde ihtiyaç kredisi denince ilk akla gelen uygulamaların başında CEPTETEB geliyor. Yeni nesil bankacılık uygulaması olarak karşımıza çıkan CEPTETEB’ de hızlı kredi tahsisi sizleri bekliyor.

TEB'den Son Dakika İhtiyaç Kredisi Haberi! Başvuran Herkes Şubeye Gitmeden 10.000 TL Kredi Alabilecek Geri Sayım Başladı

TEB, iştiraki olan CEPTETEB uygulamasını günden güne bankacılık sektörünün derinlerine kazımaya devam ediyor. Artık günümüzde ihtiyaç kredisi denince ilk akla gelen uygulamaların başında CEPTETEB geliyor. Yeni nesil bankacılık uygulaması olarak karşımıza çıkan CEPTETEB’ de hızlı kredi tahsisi sizleri bekliyor.

CEPTETEB uygulaması ile kredi çekmek artık çok kolay hâle geldi. Şubeye gitmeden, oturduğunuz yerden birkaç dakikanızı ayırarak hem hesap açabiliyor, hem de kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. İdari veya kanuni takip kaydınız yoksa ve mevcut kredili ürünlerin ödemesinde bir gecikmeye maruz kalmadıysanız paranız hemen hesabınıza geçiyor. Üstelik CEPTETEB ile çektiğiniz krediyi bir başka hesaba hiçbir ücret ödemeden gönderebiliyorsunuz.

CEPTETEB Hem Hızlı, Hem Hesaplı

Herhangi bir amaçla nakit ihtiyacınız olduğunda CEPTETEB uygulamasının nimetlerinden yararlanabilirsiniz. Çekmek istediğiniz kredi tutarını ve krediyi hangi vadede çekmek istediğinizi belirleyin, sizden istenen bilgileri sisteme tam ve doğru olarak girin, paranız anında hesabınıza geçsin. Size de ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılamanın verdiği rahatlığı yaşamak kalsın.

CEPTETEB, kredi oranları ile piyasada adından söz ettirmeye devam ediyor. Birçok bankaya göre CEPTETEB kredi faiz oranlarının çok daha uygun olduğunu görmek hiç de zor değil. 3 aydan başlayan vadelerle kredinizi hemen alabilir, bütçenize özel belirlediğiniz ödeme planı sayesinde borçlarınızı zorlanmadan ödeyebilirsiniz. Ayrıca nakit sıkışıklığınız varsa ve çektiğiniz krediyi hemen ödemekte zorlanacaksanız 3 ay erteleme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

10.000 TL ihtiyaç kredisi, başvuru yapan neredeyse herkese çıkmakta

Elbette daha önce belirttiğimiz gibi mevcut bir gecikmeniz ya da kanuni/idari takip kaydınızın olmaması gerekmekte. 6 ay vade ile 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekerseniz aylık 1.820,36 TL ödeyip toplamda sadece 922,16 TL faiz farkı ödeyerek borcunuzu kapatabilirsiniz. 12 aylık vadede belirlenen taksit miktarı ise 979,60 TL. Bu kadar ödemeyi yapmakta zorlanırım diyenler için daha yüksek vade seçenekleri de mevcut. 24 ay vade ile 10.000 TL ihtiyaç kredinizi TEB’ den alırsanız aylık ödemeniz 564,08 TL, toplam ödeme tutarınız ise 13.537,93 TL olur.

İhtiyaçlarınıza göre CEPTETEB’ den daha yüksek tutarda kredi de çekebilirsiniz. Kredinizin onaylanması için gelir beyanında bulunmanız gerekmekte. Ayrıca kredi notunuz da çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarının belirlenmesinde başrol oynamakta. Kredi notunuz ne kadar yüksekse, CEPTETEB aracılığı ile o kadar yüksek miktarda kredi çekebilirsiniz.

SONRAKİ HABER