TEB'den Yetişenin Kapacağı Kelepir Gayrimenkuller! 30 Bin TL'ye Tarla, 40 Bin TL'ye Konut, 200 Bin TL'ye Müstakil Ev!

TEB tarafından yapılacağı duyurulan gayrimenkul satışlarında vatandaşlara önemli fırsatlar verildi. Hangi şehirlerde TEB hangi gayrimenkulleri kelepir olarak değerlendirilebilecek fiyatlarla satıyor?

Emlak Haberleri 22.02.2022 - 19:35 22.02.2022 - 19:35 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de konut, arsa, iş yeri gibi gayrimenkuller son aylarda büyük bir ilgi görmeye başladı. Ancak bu ilgi ile satış rakamları yüksek fiyatlardan dolayı örtüşmüyor. Yüksek fiyatlardan dolayı gayrimenkul yatırımı yapmak oldukça güçleşirken bu alanda faaliyette bulunmak isteyen vatandaşlar ucuz fiyat arayışlarına devam ediyorlar. 

GAYRİMENKUL YATIRIMI EN KAZANÇLI YOL OLDU

Türkiye ekonomisinde meydana gelen güncel gelişmelerle ortaya çıkan görüntü insanları gayrimenkul yatırımına sevk ediyor. Borsadaki dalgalı seyrin güven vermemesi, döviz kurlarında ciddi kazançlar ortaya çıkmaması, mevduat faizlerinin enflasyon karşısında ezilmesi gibi gelişmeler sonucunda tüm yollar gayrimenkul yatırımına çıkıyor. Ancak burada da yüksek fiyatlar en büyük engel olarak vatandaşların karşısına çıkıyor. Bu engeli aşmak isteyenler ise ucuz fiyatla gayrimenkul satın alabilmenin yollarını arıyorlar. 

BANKALARDAN GAYRİMENKUL SATIŞLARI TEK BAŞINA SEKTÖR HALİNE GELDİ

Bankaların kullandırdıkları krediler karşılığında müşterilerden ipotek talep edip bu kredilerin geri ödenmemesinden dolayı mülkiyetlerine aldıkları gayrimenkullerin satışları emlak sektörüne rakip bir sektör haline geldi. Artık gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler emlak sektöründe araştırma yapmak yerine bankaların gayrimenkul satış ilanlarını inceliyorlar. Hatta çok sayıda emlakçı da bu şekilde gayrimenkul satın alarak daha sonra müşterilerine satış yapma yolunu tercih etmeye başladılar. Bankaların uygun fiyatla gayrimenkul satışı yapmaları tüm bu gelişmelerin yaşanmasını sağladı. 

TEB GAYRİMENKUL SATIŞ İLANLARI YAYINLANDI

Türkiye'de ciddi bir müşteri portföyüne sahip olan ve yoğun şekilde kredi kullandıran bankalardan olan TEB de çeşitli vasıflardaki gayrimenkulleri satışa çıkardı. TEB'in resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan satış ilanları ile gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlere yeni fırsatlar duyuruldu. Bu ilanları inceleyerek teklif verip bu gayrimenkulleri satın alma hakkı elde edilebiliyor. Böylelikle kazançlı olabilecek bir gayrimenkul yatırımı yapılabiliyor. 

TEB HANGİ GAYRİMENKULLERİ SATIYOR!

TEB satılık gayrimenkul 1

TEB tarafından yayınlanan gayrimenkul satış ilanına göre Ordu'nun Gürgentepe ilçesinde bulunan 82 metrekare büyüklüğündeki konut 120 Bin TL'lik fiyatla satışa çıkarıldı.

TEB satılık gayrimenkul 2

TEB'in yayınlanan ilanına göre Yozgat Merkez'de tarla satışı da yapılıyor. 2 adet tarla bir bütün halinde satışa çıkarıldı. Tarlaların toplam alanlarının 16.844 metrekare olduğu ve 30 Bin TL fiyat belirlendiği açıklandı.

TEB satılık gayrimenkul 3

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bulunan 149 metrekare büyüklüğündeki konut için ise TEB'in 100 Bin TL fiyat istediği belirtildi.

TEB satılık gayrimenkul 4

Trabzon'un merkez ilçesi olan Ortahisar'da bulunan 92 metrekare büyüklüğündeki konut için ise TEB 110 Bin TL'lik satış fiyatı belirledi.

TEB satılık gayrimenkul 5

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde 434 metrekarelik arsa üzerine kurulu olan müstakil evin ise TEB tarafından 200 Bin TL'ye satışa çıkarıldığı açıklandı.

TEB satılık gayrimenkul 6

Mardin'in Kızıltepe İlçesinde bulunan 50 metrekarelik konut için ise TEB tarafından fiyat tespiti yapıldı. Banka bu konut için 40 Bin TL fiyat talep ediyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@