TEDAŞ Kütahya, Gaziantep, Elazığ ve Manisa İllerinde Acele Kamulaştırma Kararı Aldı!

2 Ocak 2020 tarihli Resmi Gazete ile Parmakören KÖK-Seyitömer KÖK Enerji Nakil Hattı, Oğuzeli-Ekinveren Enerji Nakil Hattı, Karakurt Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı ve Hamzabey Barajı 1.

EMLAK HABERLERİ 02.01.2020 - 08:00 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

2 Ocak 2020 tarihli Resmi Gazete ile Parmakören KÖK-Seyitömer KÖK Enerji Nakil Hattı, Oğuzeli-Ekinveren Enerji Nakil Hattı, Karakurt Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı ve Hamzabey Barajı 1. Etap Enerji Nakil Hattı ile Hamzabey Barajı 2. Etap Enerji Nakil Hattının yapımı amacı ile 4 şehirde acele kamulaştırma kararı Resmi Gazete ile yayımlandı. TEDAŞ kamulaştırma ilanları haberimizde...

TEDAŞ yeni projelerin hayata geçirilmesinde süreci hızlandırmak amacı ile acele kamulaştırma kararı aldı. Kütahya İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Parmakören KÖK-Seyitömer KÖK Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 1971)Karar Sayısı:1971Kütahya ili sınırları içerisinde tesis edilecek olan ve ekli haritada kamulaştırma bilgileri ve güzergahı gösterilen Parmakören KÖK- Seyitömer KÖK Enerji Nakil Hattının yapımı amacıyla söz konusu güzergaha isabet eden taşınmazlarda pilon yerlerin mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahalarının ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılmasına, 2492 sayılı Kamulaştırma Kanunun 27 inci maddesi gereğince karar verilmiştir. 

Gaziantep İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Oğuzeli-Ekinveren Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 1972)Karar Sayısı:1972Gaziantep il sınırları içerisinde tesis edilecek olan ve ekli haritada kamulaştırma bilgileri ve güzergahı gösterilen Oğuzeli - Ekinveren Enerji Nakil Hattının yapımı amacıyla söz konusu güzergaha isabet eden taşınmazlarda pilon yerlerin mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahalarının ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılmasına, 2492 sayılı Kamulaştırma Kanunun 27 inci maddesi gereğince karar verilmiştir. Elazığ İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan Hamzabey Barajı 1. Etap Enerji Nakil Hattı ile Hamzabey Barajı 2. Etap Enerji Nakil Hattının Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 1974)Karar Sayısı:1974Elazığ il sınırları içerisinde tesis edilecek olan ve ekli haritada kamulaştırma bilgileri ve güzergahları gösteilen Hamzabey Barajı 1. Etap Enerji Nakil Hattının yapımı amacıyla söz konusu güzergaha isabet eden taşınmazlarda pilon yerlerin mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahalarının ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılmasına, 2492 sayılı Kamulaştırma Kanunun 27 inci maddesi gereğince karar verilmiştir. 

Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@