Tek Bir SMS İle Başvuru Yapanlara QNB Finansbank'tan 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Nakit sıkışıklığı yaşayan müşterilerinin finansman erişimlerini kolaylaştıran QNB Finansbank, tek bir SMS ile ihtiyaç kredisi vermeye başladı. QNB Finansbank SMS kredisi özellikleri nelerdir? 

Finans 30.10.2021 - 18:51 30.10.2021 - 18:51 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de nakit sıkışıklığı içerisinde olan ve hem geçimlerini sağlamada hem de borçlarını ödemede sıkıntı yaşayan çok sayıda vatandaş bulunuyor. Bu vatandaşların finansman erişimi ve bu erişime dair çözüm yolları büyük ilgi görmeye başladı. Bazı bankalar da müşterilerinden gelen bu yönde talepleri değerlendirmeye alaraqk kredi kampanyalarını güncelliyorlar. Bu bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank tek bir SMS atarak başvuru yapan müşterilerine ihtiyaç kredisi veriyor. 

QNB FİNANSBANK SMS KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

QNB Finansbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilerin ihtiyaç kredisi çekmeleri için bir kolaylık sağlanıyor. Bunun için ihtiyaç kredisi başvuruları için SMS yolunu aktif eden QNB Finansbank hem uygun maliyetli hem de kolay başvurulu nakit desteği ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Peki QNB Finansbank'tan SMS kredisi hangi şartlarda kullanılır?

İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

QNB Finansbank'Tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin büyük bir faiz avantajı oluyor. Müşteriler aylık yüzde 1,39 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ancak burada çok önemli bir detay bulunuyor. Bu faiz oranı yeni müşteriler için tanınan faiz oranı olarak açıklandı. Mevcut müşteriler ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde faiz oranında değişiklik olabiliyor. Ayrıca net faiz oranı da müşteri özelinde belirleniyor. Kredi talep eden müşterilerin ödeme alışkanlıkları burada belirleyici oluyor.

20 BİN TL SMS KREDİSİ HESAPLAMA

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi çeken müşterilkere banka tarafından aylık yüzde 1,39 faiz oranı uygulanıyor. Bu faiz oranı ile 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilmek istendiğinde ödenmesi gereken aylık taksit tutarı 743 TL oluyor. Yapılan hesaplamaya göre ise bu şartlarda kullanılan bir ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti 26.763 TL oluyor. 

qnb finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama 20 bin lira

QNB FİNANSBANK SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbnak'tan ihtiyaç kredisi kullanmak ve bu kredi başvurusunu da SMS yoluyla yapmak isteyenler nasıl başvuruda bulunabileceklerini merak ediyorlar. Müşteriler TC Kimlik numaralarını cep telefonlarının mesaj kısmına yazarak 5030'a SMS gönderdiklerinde ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini başlatabiliyorlar. Bu şekilde kolay bir biçimde başvuruda bulunan müşteriler ihtiyaç kredisi olarak talep ettikleri miktarı kısa sürede hesaplarında kullanılabilir olarak görebiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@