Tek Kuruş Faiz Ödemek Yok! Nissan Qashqai Faizsiz Kredi Kampanyası! 

Nissan araba kampanyaları Eylül ayında yine büyük ses getirdi. Nissan, Türkiye'nin en çok tercih edilen SUV modeli olan Nissan Qashqai için sıfır faizli kredi duyurusu yaptı.

Finans 09.09.2021 - 01:05 09.09.2021 - 01:11 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil satın almaya karar veren vatandaşlar otomobil firmalarının araba kampanyaları ile sağladıkları fırsatları çok yakından takip ediliyorlar. Bu kampanyalar ile sıfır kilometre araçları hem uygun fiyatlarla hem de kredi destekleri ile satın alabiliyorlar. Bu şekilde sıfır kilometre otomobil satın almak oldukça kolay bir hale geliyor. 

Nissan 2021 yılında düzenlediği araba kampanyaları ile dikkat çekerken Eylül ayı araba kampanyalarını da duyurdu. Eylül 2021 araba kampanyalarına sıfır faizli kredi desteği damga vurdu. Nisaan bazı otomobil modellerinde müşterilere faizsiz kredi desteği vermeye devam ediyor. 

NİSSAN QASHQAİ SIFIR FAİZLİ KREDİ DESTEĞİ

Otomobil sektöründe yapılan araştırmalara göre Türkiye'de en çok tercih edilen SUV model araç Nissan Qashqai oldu. Bu model araç için Nissan'dan kaçırılmayacak bir fırsat müşterilere sunuldu. Buna göre 2021 model sıfır kilometre Nissan Qashqai model araç satın almak isteyen müşterilere faizsiz kredi imkanı veriliyor. 

Nissan Eylül 2021 araba kampanyasına ilişkin yapılan araştırmaya göre Nissan Qashqai model otomobili satın almak isteyen müşterilere 12 ay vadeli ve faizsiz imkanlarla kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşteriler 100 Bin TL'ye kadar kredi desteği alabiliyorlar. 

Nissan Qashqai model otomobili satın alırken faizsiz kredi desteğinden yararlanmak isteyen müşterilerin NisKasko veya Uzatılmış Garanti satın almaları gerekiyor. 

NİSSAN'IN FAİZSİZ KREDİ İLE SATTIĞI DİĞER MODEL: NİSSAN X-TRAIL

Nissan tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilerin sıffır kilometre Nissan X-Trail model araç alımlarında da faizsiz kredi desteği veriliyor. Müşterilere sağlanan bu kredi imkanının mali şartlarının 12 ay vadeli ve sıfır faizli 100 Bin TL'ye kadar kredi olduğu bildirildi. Geniş iç hacmi ve yüksek konforu ile dikkat çeken otomobil modellerinden olan Nissan X-Trail, Eylül ayı boyunca bu kredi fırsatıyla satılacak. 

NİSSAN'DAN SIFIR KİLOMETRE ARAÇ SATIŞLARINDA KREDİ DESTEĞİ

Nissan tarafından yapılan kampanya açıklamasında diğer modelle riçin de kredi imkanları duyuruldu. Buna göre Nissan Juke için müşterilere 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli 100 bin TL kredi veriliyor. Ayrıca Nissan Micra için de 50 Bin TL'Lik kredi de 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizle veriliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@