Tek Seferde 200 TL! Halkbank'tan Dev İmza! Market Kampanyasıyla Yüzler Gülecek

Halkbank ve Metro Marketler arasında imzalanan dev kampanya kapsamında 200 TL sağlanacak. Banka açıklamasında kampanyasının 31 Aralık'a kadar geçerli olacağını ilan etti.

Finans 09.12.2021 - 13:59 09.12.2021 - 13:59 Mustafa Karagöz

Halkbank kartı olanlar için dev bir alışveriş kampanyası geldi. Metro Marketler ile imzalanan anlaşma kapsamında; 31 Aralık tarihine kadar tek seferde 2000 TL'lik alışveriş yapılması durumunda 200 TL verilecek. İşte ilan edilen market kampanyasının detayları. 

HALKBANK İLE METRO MARKET ARASINDA DEV KAMPANYA

Halkbank Paraf Kartın resmi sitesinden ilan edilen kampanyaya önceden kayıt olmak gerekiyor. Toplu alışveriş yapanlar için bulunmaz fırsat sunan Halkbank, Paraf Kartı oaln müşterilerin kampanyaya ön başvuru yaptıktan sonra alışverişlerini yapabileceklerini ardından iseindirim teklifinden yararlanabileceklerini açıkladı. Market fiyatlarının el yaktığı bu dönemde Halkbank'ın sunduğu kampanya metro ticari kart sahipleri için bulunmaz fırsat oldu. 

Halkbank'ın internet sayfasında yer alan bilgilere göre kampanya Aralık sonuna kadar bir kere kullanılacak ve 200 TL alınacak. Ocak ayından Şubat ayına bir defa daha kullanılabilecek ve bir 200 TL daha alınabilecek. 

Metro Market kampanya hakkında müşterilerine "Metro’da Visa Ticari Kart ile 06 Aralık – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan 2000 TL (KDV hariç) ve üzeri ilk alışverişe 05 Ocak - 05 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişte geçerli 200 TL (KDV hariç) indirim!" bilgisi verdi. 

KAMPANYAYA KATILMAK İÇİN

Halkbank ile Metro Market arasında imzalanan anlaşmaya katılmak için müşteriler SMS başvurusunda bulunacaklar. Müşteriler VISA boşluk Metro Müşteri numaralarını yazıp 5650 numarasına mesaj gönderecekler. Kampanyaya katılıp alışveriş yapanlara ise katılım kodu 4 Ocak tarihinde bildirilecek. 

İndirim Olarak Kullanılabilecek

200 TL kazanan müşteriler kendilerine kod geldikten sonra Metro Marketten yapacakları alışverişlerinde kodu göstererek 200 TL indirim kazanacaklar. İndirim kodunun kullanılması için son tarih 5 Şubat olarak açıklandı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@