Tek SMS İle Bayram Kredisi Veriliyor! Bayrama Vakıfbank'tan 1,55 Faizle 40 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekerek Girebilirsiniz

Vakıfbank bayram kredisi kampanyası ile müşterilere düşük faizli ihtiyaç kredisi veriyor. Vakıfbank'tan 40 Bin TL bayram kredisi çekilirse aylık taksit ne kadar oluyor?

Finans 29.04.2022 - 23:19 29.04.2022 - 23:20 Engin Uzunoğlu

Vakıfbank tarafından müşterilere uygun maliyetlerle bayram kredisi veriliyor. Vakıfbank müşterileri düşük faiz avantajı ile çekecekleri ihtiyaç kredisi ile finansal problemlerini öteleme imkanı buluyorlar. Peki Vakıfbank'ın bayram kredisi imkanının avantajları nelerdir? Vakıfbank hangi maliyetlerle müşterilere bayram kredisi veriyor? İşte Vakıfbank'ın bayuram kredisi kampanyasının merak edilen detayları...

VAKIFBANK BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

Vakıfbank tarafından tüm müşterilere erken bayram hediyesi bayram kredisi oldu. Müşteriler bu bayram kredisi imkanından yararlanıp düşük faizle ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Aylık yüzde 1,55'ten başlayan faizlerle çekilebilen bayram kredisi piyasadaki en düşük faizli kredi kampanyalarından birisi oluyor. Üstelik müşteriler bu bayram kredisini aynı anda birden fazla avantajla beraber kullanabiliyorlar.

İhtiyaç kredisinin bir türü olan bayram kredisinde müşterilere ihtiyaç kredisinin azami vade süreleri uygulanıyor. Bu kapsamda Vakıfbank müşterileri 50 Bin TL'ye kadar olan kredileri 36 aya kadar vadeyle, 50 Bin TL'nin üzerindeki kredileri ise 24 aya kadar vadeyle kullanabiliyorlar.

Vakıfbank tarafından müşterilere bayram kredisi kampanyasında çekilen ihtiyaç kredilerinde kolay ödeme imkanları da sağlanıyor. Buna göre müşteriler kredi geri ödemelerini aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli gibi ödeme planları ile yapabiliyorlar. 

40 BİN TL BAYRAM KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

vakıfbank 40 bin tl bayram kredisi

Vakıfbank'tan bayram kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,55 oranında faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 40 Bin TL bayram kredisi çeken müşteriler vade süresince bankaya her ay 1.534 TL taksit ödüyorlar. Bu kredi için müşterilerden 200 TL kredi tahsis ücreti tahsil edilirken kredinin efektif yıllık maliyeti ise yüzde 25 oluyor.

TEK SMS İLE BAYRAM KREDİSİ BAŞVURUSU YAPMA İMKANI

Bankalar bayram tatiline girdiği için müşteriler bayram kredisi başvurusunu nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Müşteriler tek bir SMS göndererek bayram kredisi başvurusu yapabiliyorlar. Buna göre cep telefonlarının SMS bölümüne KREDI, TC Kimlik No, Doğum Tarihi, Aylık Gelir sırasıyla yazılarak 5724'e mesaj gönderilerek bayram kredisi başvurusu yapılabiliyor. Ardından banka müşteri ile irtibata geçerek kredi kullandırma sürecini tamamlıyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@