Teknik Yapı Kampanyayı Patlattı: Bankasız, Kefilsiz 0.99 Vade Farkıyla Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Türkiye'nin en büyük konut üreticileri arasında yer alan Teknik Yapı, İstanbul konut projeleri kategorisindeki Yücel Park, Uplife Kadıköy ve Deluxia Park Residance konut projesi kampanyası başlattı.

Konut Projeleri 18.04.2022 - 12:40 18.04.2022 - 12:41 Gülcan Özer

İstanbul'da yükselen konut fiyatları yeniden ev yatırımı yapmak isteyen kişileri harekete geçirirken Teknik Yapı satışı devam eden konut projeleri için beklenen kampanyasını açıkladı. Bahar öncesi kendi evini satın almak ve ev sahibi olmak isteyen kişilere hitap eden kampanya kapsamında Teknik Yapı tarafından üretilen ve İstanbul Anadolu yakasında yer alan 3 konut projesi için banka kredisiz, kefilsiz taksitle satış yapılacağı ilan edildi. 

Sıfır konut satın almak isteyen kişilerin son dönemde yaşamış oldukları en büyük sıkıntılar arasında gösterilen bankaların yüksek konut kredisi faiz oranları nedeniyle sıkıntılı günler geçiren kişiler bu yükten kurtulmuş olacak. Satışları Teknik Yapı kendi bünyesinde banka kredisiz olarak taksitle gerçekleştirirken uygulanacak olan faiz oranı ise seçilen vadeye göre belirlenecek. 

TEKNİK YAPI UPLİFE KADIKÖY FİYAT LİSTESİ ÜZERİNDEN TAKSİTLE SATIŞ YAPILACAK! 

İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alan Teknik Yapı Uplife Konut Projesi, Fikirtepe sınırları içerisinde yer alıyor. Üçü 22, biri 21 katlı 4 kule üzerinde yükselen konut projesi Fikirtepe'nin en değerli bölgelerinden biri olan Prestij Caddesi üzerinde yer alıyor. Teknik Yapı tarafından açıklanan kampanya kapsamında projeden ev almak isteyen kişilere yüzde 0.99 faiz oranı ile 24 ay taksitle, yüzde 1.25 faiz oranı ile ise 36 ay taksitle konut satışı yapılacak. 

teknik yapı konut kampanyası

Yine Deluxia Park Residance Teknik Yapı konut projesi ve YücelPark konutları için de 24 ay ve 36 ay vadeli konut satışı yapılacak. Konut fiyatları, peşinat tutarları ve ara ödeme rakamları gibi bilgiler Teknik Yapı satış ofisleri üzerinden verilecek. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@