Teknoloji Alışverişi Yapmak İsteyenlere Günde 32 TL Ödeyerek 10.000 TL Kredi Garanti BBVA Bankasında!

Bilgisayar almak istiyorum diyen kişilere Garanti Bankası alışveriş kredisi müjdesi gldi. Günde 32 TL taksitle 10 bin liraya kadar bilgisayar alma imkanı sunuldu.

Finans 29.10.2021 - 10:13 29.10.2021 - 10:13 Gülcan Özer

Alışveriş kredisi denince ilk akla gelen banka hiç kuşkusuz ki Garanti BBVA. Neredeyse her mağazada ve online alışveriş sitesinde ödeme kanalları arasında yer alması, Garanti Bankası’nı bu bağlamda diğer bankaların önüne taşıyor. Son anlaşma ile beraber Vatan Bilgisayar’dan satın alınacak ürünlerde de kredi hizmeti sunan Garanti BBVA, uygun kredi oranları ve vade seçenekleriyle büyük ilgi görüyor.

Bilgisayardan Cep Telefonuna Envai Çeşit Ürünü Kredi İle Alma İmkânı

Vatan Bilgisayar, son dönemde ürün portföyünü ciddi anlamda zenginleştirdi. Sadece cep telefonu ve bilgisayar değil; tablet, ev elektroniği, kırtasiye ürünleri, televizyon, oyun konsolu gibi envai çeşit ürünü Vatan Bilgisayar’dan satın alabiliyorsunuz. Ürün gamının artması ile beraber sepet tutarları da eskiye göre artmaya başladı. Müşterilerine yüksek tutarlı alışverişlerinde kredi imkânı sunabilmek adına çeşitli bankalarla anlaşma sağlayan Vatan Bilgisayar, Garanti BBVA ile olan anlaşmasına da yeni bir soluk getiriyor.

Garanti BBVA Vatan Bilgisayar kredisi ile alınacak ürün türüne göre 36 aya kadar vade tercihlerinden faydalanabilirsiniz. 3.500 TL’ye kadar olan tüm cep telefonlarını 12 aya kadar, tablet alımlarını 6 aya kadar, bilgisayar alımlarını 12 aya kadar ve 3.500 TL üzerindeki cep telefonlarını 3 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Diğer ürünlerde ise 36 aya kadar taksit tercihinde bulunabilirsiniz. Garanti BBVA Vatan Bilgisayar kredisini 12 ay vade ile 10.000 TL şeklinde kullanırsanız günlük yaklaşık 32 TL ödemeniz yeterli oluyor.

garanti alışveriş kredisi

Bu tür bir kredi için her ay ödeyeceğiniz taksit tutarı 971,10 TL’ye gelir. Bankaya 10.000 TL anapara tutarının dışında ödeyeceğiniz faiz miktarı ise 1.703,20 TL’ye tekabül eder. Sepet tutarınız 25.000 TL’yi aşmayıp 750 TL’nin altına inmedikçe alışverişlerinizde Garanti Bankası kredisini kullanabilirsiniz. Bu krediden yararlanabilmek için Garanti BBVA hesabınız ve bu hesaba bağlı internet/mobil bankacılığınızın olması gerekiyor.

Eğer henüz Garanti BBVA dünyasına adım atmadıysanız Garanti BBVA mobili indirerek kolayca müşteri olabilir ve daha sonra internet/mobil şifre talebinde bulunarak Vatan Bilgisayar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vatan Bilgisayar resmi web alışveriş sitesinde sepetinizi oluşturup ödeme sayfasında Garanti BBVA alışveriş kredisini tercih etmeniz halinde ödemenizi kredi ile yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@