Bedava İnternet Yağmuru Başladı! Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Kampanyaları

Pandemi döneminde hafta içi günlerde akşam 21:00 'den itibaren hafta sonu ise tüm gün sokağa çıkma yasağı uygulanmaya başlanması ile beraber internet tüketimi rekor seviyede arttı.

Bedava İnternet Yağmuru Başladı! Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Kampanyaları
Pandemi döneminde hafta içi günlerde akşam 21:00 'den itibaren hafta sonu ise tüm gün sokağa çıkma yasağı uygulanmaya başlanması ile beraber internet tüketimi rekor seviyede arttı. Koronavirüs salgının 1. yılını geride bırakırken vatandaş ilk başlarda hoşuna giden evde kalma zorunluluğundan sıkılmaya başlarken zamanının büyük bölümünü internette geçirmeye başladı.

Durum böyle olunca internet kotası sorunları yaşanmaya başlandı. Yetmeyen internet paketleri abonelik değiştirme taleplerine dönmeye başlayınca cep telefonu operatörleri tarafından da bedava internet kampanyaları düzenlenmeye başlandı. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından yapılan kampanyalar adeta bir yarış haline gelince vatandaş rahat bir nefes aldı.TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR KAMPANYASI İLE 30 GB BEDAVA İNTERNET KAZANMA FIRSATI! 

Bedava internet kampanyası ile en iddialı olan operatörler arasında yer alan Türk Telekom Sil Süpür uygulaması üzerinden abonelerine 30 GB bedava internet kazanma imkanı sunuyor. Her hafta sürpriz hediyeler veren Sil Süpür ile online işlemler uygulaması üzerinden giriş yapan kişiler Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalıyor.TURKCELL BEDAVA İNTERNET 2021 ŞUBAT AYI KAMPANYALARI! 

Türkiye'nin ilk cep telefonu operatörü olan Turkcell geniş alt yapı ağı ile internet konusunda en iyi hizmet veren operatörlerden biri olarak öne çıkıyor. Turkcell bedava internet kampanyaları ile farklı çok sayıda seçenek sunarken Sınırlı Süreli Dijitale Özel Paketler Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2021 tarihine kadar müşterilerine 50 GB bedava internet kazanma imkanı sunuyor.VODAFONE HEDİYE ÇARKI İLE 100 GB BEDAVA İNTERNET! 

Tüm Vodafone müşterilerinin yararlanabildiği hediye çarkı kampanyası ile bedava internet kazanma imkanı sunuluyor. Her hafta bir kere çevirme hakkı verilen çark ile en düşük 1 GB en yüksek ise 100 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz.

Emlak365.com
Yorumlar (0)