TEKNOLOJİ

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Ocak 2021 Bedava İnternet Kampanyaları!

Cep telefonu operatörlerinin bedava internet kampanyaları Ocak ayında hız kazandı. 2021 yılının ilk bedava internet kampanyaları ile Türk Telekom sil süpür kampanyası ile 30 GB bedava internet, Vodafone hediye çarkı ile bedava 100 GB internet, Turkcell salla kazan uygulaması ile bedava internet kampanyaları düzenledi. Detaylar haberimizde...

Cep telefonu operatörlerinin bedava internet kampanyaları Ocak ayında hız kazandı. 2021 yılının ilk bedava internet kampanyaları ile Türk Telekom sil süpür kampanyası ile 30 GB bedava internet, Vodafone hediye çarkı ile bedava 100 GB internet, Turkcell salla kazan uygulaması ile bedava internet kampanyaları düzenledi. Detaylar haberimizde…

Cep telefonu operatörlerinin 2021 yılı kampanyaları başladı.  Ocak ayına son derece hızlı bir giriş yapan cep telefonu operatörleri tarafından başlatılan kampanyalar kapsamında evde adeta su gibi eriyip giden internet kotaları için bedava kullanım imkanı sunuldu. 

TURKCELL OCAK 2021 BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI! SALLA KAZAN VE BASTI KAPTI KAMPANYALARI İLE BEDAVA İNTERNET NASIL KAZANILIR?

Cepten bedava internet kazanmak isteyen kişiler için Turkcell bedava internet kampanyaları tüm hızı ile devam ediyor. Bedava internet kazanmak isteyen kişiler için Turkcell BİP üzerinden salla kazan kampanyası devam ederken yine her Pazartesi günü gerçekleştirilen Bastı Kaptı kampanyası ile de bedava internet kazanma imkanı sunuluyor. Bastı Kaptı Kampanyası sadece Genç Turkcell üyesi olan kişiler için geçerli olurken BİP kampanyası ise herkesin katılımına açık bulunuyor. 

VODAFONE HEDİYE ÇARKI İLE 100 GB BEDAVA İNTERNET KAZANMA İMKANI! 

Türkiye’nin en büyük cep telefonu operatörleri arasında yer alan Vodafone son dönemde sık sık düzenlemiş olduğu bedava internet ve konuşma kampanyaları ile dikkat çekiyor. Pandemi döneminde evde geçirilen sürenin artması ile internet kotası sorunu yaşayan kişilere yönelik olarak Vodafone hediye çarkı üzerinden günlük, haftalık ve aylık bedava internet kazanma imkanı sunuyor. 

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden girilen hediye çarkı bölümünde haftalık olarak çarkı çeviren kişiler bedava internet kazanma imkanı sunuluyor. Çarkta kesinlikle boş bulunmuyor ve en az 1 GB bedava internet kazanma imkanı sunuluyor. 

TÜRK TELEKOM BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI! SİL SÜPÜR İLE BEDAVA İNTERNET NASIL KAZANILIR?

Bedava internet kazanmak isteyen kişilere farklı seçenekler sunan Türk Telekom özellikle de sil süpür kampanyası ile öne çıkıyor. Uygulama üzerinden 30 GB bedava internet kazanma fırsatı sunuluyor. 

Türk Telekom sil süpür kampanyası ile 30 GB bedava internet kazanma imkanı sunarken aynı zamanda sim kartını değiştirerek 4.5 G intenternet hizmetine geçiş yapanlara da 30 GB hediye internet veriyor. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir