Temmuz Ayının Dekorasyon Trendi Belli Oldu! Doğal ve Salaş Detaylar Revaçta

Temmuz ayının gelmesi ile birlikte evlerde yaz dekorasyonu trendleri de belli oldu. Yaz aylarında ev dekorasyonlarında doğal ve salaş detaylar revaçta olacak. Temmuz ayı dekorasyon trendi detayları.

Temmuz Ayının Dekorasyon Trendi Belli Oldu! Doğal ve Salaş Detaylar Revaçta

Yaz mevsiminin müjdecisi olan Temmuz ayının gelmesi ile 2022 Temmuz ayı ev dekorasyonu trendleri de belli oldu. Yaz aylarında dekorasyonda salaşlık ve doğallık ön plana çıkacak. Yaz aylarında ev dekorasyonunda nelere dikkat edilmeli, hangi detaylar ön planda olmalı? Emlak365.com olarak haberimizde derledik.

Temmuz ayında güneş her zamankinden daha parlak ve gökyüzü daha mavi. Yaz mevsiminin neşeli atmosferi temmuzun gelmesi ile kendini gösterdi. Doğa tüm güzelliklerini önümüze sererken giyimde bile moda değişti. Çiçekli elbiseler, renkli fularlar, hasır çantalar kombinlere eklendi. Bu renk cümbüşü sadece kıyafetlere değil ev dekorasyonuna da yansımaya başladı.

temmuz dekorasyon trendleri

YAZ MEVSİMİNDE EV DEKORASYONU ÖNERİLERİ

Yaz ayları akıllara parlak ve canlı renkleri getiriyor. Doğa tüm güzelliklerini ön plana çıkarıyor, mevsimin her ayrıntısı doruklarına kadar yaşanıyor. Güneşi temsil eden kızılımsı sarı tonları, denize yansıyan mavi renkler, renk cümbüşleri hayatımıza giriyor. Bütün renkler, doğanın bütün ihtişamı evlerimize de giriyor. Etrafta gördüğümüz tüm renkleri yaz aylarında ev dekorasyonunda kullanabiliriz. Renk kalabalığını sevmeyenler için beyaz, krem, bej, soft renkler de tercih edilebilir.

yaz dekorasyonu

Temmuz ayı dekorasyonunda son zamanlarda popüler olan bohem tarz ile bali stili de trend oldu. Bambu ve hazeran mobilyalar ile salonda ferah bir alan oluşturabilir, etnik desenli kırlentler, patchwork kilimler ile hoş bir ortam oluşturabilirsiniz. Beyaz ve mavi rengin bir arada ve iç içe olduğu Marin stil de evlerde yaz dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından. Turkuaza çalan mavi renkler ile beyaz yaz dekorasyonunda ilk akla gelen renkler.