Temmuz Maaşını Bayram Öncesi Erken Alan Emeklilere Ağustos Maaşı Öncesi Garanti BBVA'dan Özel Faizli İhtiyaç Kredisi

Ekonomik sorunlar yaşayan emeklilere Garanti BBVA tarafından özel faizli ihtiyaç kredisi veriliyor. Garanti BBVA emekli kredisi nasıl çekilir?

Temmuz Maaşını Bayram Öncesi Erken Alan Emeklilere Ağustos Maaşı Öncesi Garanti BBVA'dan Özel Faizli İhtiyaç Kredisi

Emekli vatandaşların Türkiye'deki ekonomik şartlar içerisinde yaşadıkları geçim sıkıntısı bir ekonomik sorundan ziyade sosyal sorun olmaya başladı. Bankalar da emeklilere yönelik kredi ürünlerini geliştirmeye başladılar.

MAAŞLAR ERKEN ALINDI NAKİT İHTİYACI ARTTI

Emekliler son olarak Temmuz ayında maaş zammı almışlardı. Ancak emeklilerin Kurban Bayramı dolayısı ile maaşlarını erken almalarından dolayı da bir sorun yaşanmaya başlandı. Kurban BayramI'nda harcamalarını yapan emekliler şimdi ise yeni maaşlarını beklerken sıkıntıya düştüler. Yaşanan kısa süreli acil nakit ihtiyacı da bu vatandaşların ihtiyaç kredisi taleplerini arttırdı.

EMEKLİ MÜŞTERİLERE ÖZEL FAİZLİ KREDİ

Emekli vatandaşların ihtiyaç kredisi taleplerini arttırması üzerine onlara uygun bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Garanti BBVA bu kredi ürünü ile büyük ses getirdi. Emekli müşterilere özel bir faizle ihtiyaç kredisi veren Garanti BBVA nakit sorunlarının aşılması için kolay bir şekilde finansman desteğinin kapılarını sonuna kadar açtı.

GARANTİ BBVA EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Maaşlarını Garanti BBVA'ya taşıyan emekli müşterilere uyguyn imkanlarla ihtiyaç kredisi veriliyor. Maaş taşıma işlemini yapan tüm emekliler Garanti BBVA'nın bu ihtiyaç kredisinden yararlanma hakkı elde ediyorlar. Piyasadaki ortalama faizin altında bir faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanan emekliler bunun yanında maaşlarını Garanti BBVA'ya taşıdıkları için promosyon ve ek promosyon ödemesi de almaya hak kazanıyorlar.

BÜTÇEYE UYGUN ÖDEME PLANI

Emeklilere özel ihtiyaç kredisini kullanarak nakit sorunlarına çözüm bulan emekliler bu kredinin geri ödemesini de büyük bir rahatlıkla yapabiliyorlar. Kolay ödeme seçeneklerinden birisini seçerek bütçelerine uygun ödeme planını oluşturan emekliler otomatik ödeme talimatı vererek de kredi taksitlerinin maaşlarından kesilmesini sağlayabiliyorlar. Böylelikle her ay ödeme yapmak gibi bir sorunla da uğraşılmamış oluyor.

15 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Garanti BBVA'dan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emeklilere uygulanacak olan faiz oranı kredi başvurusu sırasında netleşiyor. Bu kredi faiz oranının aylık yüzde 1,60 ile yüzde 1,80 arasında değiştiği bildirildi.

garanti emekli kredisi hesaplama-1

Bankadan 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan emekliler aylık yüzde 1,79 faiz oranı uygulandığında vade süresince her ay 602 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Abcak net maliyet hesaplaması kredi başvurusu sırasında ortaya çıkıyor.

SONRAKİ HABER