Tersane İstanbul Nerede, Hangi İlçede, Nasıl Gidilir?

Survivor 2022 finalinin yapılacağı Tersane İstanbul, final heyecanını yaşamak isteyen binlerce kişi tarafından araştırılıyor. Tersane İstanbul nerede, hangi ilçede, nasıl gidilir? İşte konum bilgisi v

Tersane İstanbul Nerede, Hangi İlçede, Nasıl Gidilir?

Survivor 2022 All Star finaline ev sahipliğini Tersane İstanbul yapacak. Finalin yapılacağı adres, final heyecanını yaşamak isteyen binlerce kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Konum bilgisi öğrenmek isteyen kişiler, Tersane İstanbul nerede, hangi ilçede ve nasıl gidilir sorularına cevap arıyor.

Sevilen yarışma programı Survivor 2022 All Star finalinin yapılacağı mekana ilişkin bilgiler merak ediliyor. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmanın son 5 adayı belli oldu. Finaller 1 yarışmacının elenmesi ile başlayacak. Son 4 yarışmacı kalması ile de önce çeyrek final sonra yarı final sonra da son final yapılacak. Survivor finalinin Tersane İstanbul'da yapılacağı biliniyor.

TERSANE İSTANBUL NEREDE?

tersane istanbul nerede

Tersane İstanbul için konum bilgisi Kasımpaşa, Tersane İstanbul, Haliç Camii Kebir Mahallesi Taşkızak, Tersane Cd. No:5, 34440 Beyoğlu/İstanbul olarak gösteriliyor.

Tersane İstanbul'da Sadberk Hanım Müzesi, Kadın Kültürü Müzesi başta olmak üzere sanat fuarları, sergi ve müzayedeler, konser, moda festivalleri gibi pek çok kültürel etkinliğe ev sahipliği yapılan Event Hall, Açık Hava Konser alanı ve çeşitli sanat galeri de bulunuyor.

tersane istanbul konumu

TERSANE İSTANBUL'A NASIL GİDİLİR?

Survivor finaline ev sahipliği yapacak Tersane İstanbul, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alıyor ve Haliç kıyısında bulunuyor. İstanbul Havalimanı'na 41 kilometre, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na da 47 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Konumu ve şehrin göbeğinde yer alması nedeniyle Tersane İstanbul'a ulaşım da oldukça kolay.

Tersane İstanbul'un toplam arsa alanı 242.000 m2, Açık Alanlar: 150.000 m2 ve Sahil şeridi: 2 km.

TERSANE İSTANBULA NE ZAMAN GİDİLİR, KONAKLAMA VAR MI?

Tersane İstanbul günün her saatinde ziyaret edilmeye uygun bir mekan. Satış ofisi de 10.00-19.00 saatleri arasında açık oluyor. İş, eğlence, kültür ve sağlık amaçlı seyahat edenler için 1100 odalı 4 lük oteli de bünyesinde barındırıyor.