The Alienist Dizisi Nerede Çekiliyor?

Netflix dizileri arasında yer alan The Alienist Dizisi birbirinden ünlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekmeyi başarıyor. Peki, The Alienist nerede çekiliyor?

Emlak Magazin 06.06.2019 - 18:30 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Netflix dizileri arasında yer alan The Alienist Dizisi birbirinden ünlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekmeyi başarıyor. Peki, The Alienist nerede çekiliyor?

The Alienist dizisi Hollanda menşeli film ve dizi platformu netfilx üzerinde yayınlanıyor ve sadece netflix üyeleri tarafından izlenebiliyor. The Alienist dizisinin yapımcısı olarak karşımıza son dönem Amerikan dizilerinin başarılı ismi Hossein Amini çıkıyor.The Alienist Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?The Alienist dizisinin çekildiği yer Macaristan’ın büyülü şehri Budapeşte ve bu şehir içinde yer alan bir çok mekan. Özellikle bu açıdan dizinin ağır ve durgun havasına Budapeşte gibi kült bir doğu Avrupa şehrinin atmosferi çok şey katıyor.The Alienist Dizisinin Konusu Nedir?The Alienist dizisinin konusu bir dizi çocuk ve fahişe cinayeti New York şehrini derinden sarsar ve halkta büyük bir panik ve dehşete neden olur. Yeni atanan polis komiser Theodore Roosevelt suç psikolojisi konusunda kendini kanıtlanış bir uzaman olan Dr. Laszlo Kreizler ve gazeteci ressam John Moore adlı iki kişiyi bu cinayetlerin soruşturmasında kendisine yardım etmek üzere çağırır.Şehre ilk kadın polis dedektifi olmaya kararlı bir sekreter olan Sara Howard da onara katılır. Hem polislik tekniklerini hem de insan psikolojisini kullanarak ok farklı teknikler ile donatılmış yeteneklere sahip bu grup şehrin belki en kanlı cinayet zincirlerinden birisini soruşturmaya başlarlar. The Alienist Dizisinin Oyuncuları Kimler?The Alienist dizisinin oyuncuları Laszlo Kreizler rolünde başrol uyuncusu olarak Daniel Brühl, John Moore rolünde Luke Evans, Theodore Roosevelt rolünde Brian Geraghty, Cyrus Montrose rolünde Robert Wisdom, Marcus Isaacson rolünde Douglas Smith, Lucius Isaacson rolünde Matthew Shear olarak görülüyor.Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@