The Big Bang Theory Dizisi Nerede Çekiliyor?

CBS dizileri arasında yer alan The Big Bang Theory dizisi 12. sezonu ile final yapıyor. Peki, The Big Bang Theory dizisi nerede çekiliyor?

Emlak Magazin 08.06.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

CBS dizileri arasında yer alan The Big Bang Theory dizisi 12. sezonu ile final yapıyor. Peki, The Big Bang Theory dizisi nerede çekiliyor?

The Big Bang Theory dizisi ABD’nin CBS kanalında yayınlanıyor. İlk bölümünü 24 Eylül 2007 yılında yayınlayan dizi 12. Sezonu ile final yapmaya hazırlanıyor. Romantik komedi kategorisinde yer alan dizi 22 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Dizinin senaristleri ise Chuck Lorre ve Bill Prady’dir. The Big Bang Theory Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?The Big Bang Theory dizisinin çekildiği yer ABD’nin Kaliforniya eyaletidir. İç mekanda çekimlerini gerçekleştiren dizinin setinin bulunduğu yer Los Angeles’ın kuzeydoğusunda yer alan Pasedena bölgesidir. Sheldon ve Leonard’ın yaşadığı ev bu bölgede bulunuyor. The Big Bang Theory Dizisinin Konusu Nedir?The Big Bang Theory dizisinin konusu iki üstün zekalı fizikçinin yaşamıdır. Bu iki arkadaş Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü’nde çalışmaktadır. Leonard ve Sheldon aynı zamanda ev arkadaşıdır. Leonard’ın ilgi alanı deneysel fiziktir. Sheldon ise fiziğin teorik kısmıyla ilgilidir. İkili bir gün yeni komşuları Penny ile tanışır.Sarışın ve oldukça güzel bir kadın olan Penny, Leonard ve Sheldon’ı etkilemeyi başarır. Garsonluk yapan Penny’nin en büyük hayali ise oyuncu olmaktır. Penny zekası ile bu iki fizikçiye pek yaklaşamasa da üçlü farklı bir arkadaşlığa başlar. The Big Bang Theory Dizisinin Oyuncuları Kimler?The Big Bang Theory dizisinin oyuncuları Jonny Galecki ve Jim Parsons’dır. Bu ikili Leonard ve Sheldon’ı canlandırmaktadır. Penny karakterini oynayan isim ise Kaley Cuoco’dur. Dizide ayrıca Simon Helberg, Mayim Bialik, Meliss Rauch gibi oyuncular da yer almaktadır. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@