The Ritz-Carlton İstanbul Karıştı! Açık Hava Sineması İzleyenlerin Üzerine Rezidans Daireden Kova İle Su Döküldü

Türkiye'nin en prestijli projeleri arasında yer alan The Ritz-Carlton İstanbul karıştı. Arıza komşu haberi ile Türkiye gündemine bomba gibi düşen haberde vergi rekortmeni avukat merak konusu oldu.

Emlak Magazin 13.10.2021 - 11:45 13.10.2021 - 11:45 Gülcan Özer

The Ritz-Carlton İstanbul girişinde yer alan teras bölümünde geride bıraktığımız günlerde açık hava sineması etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe ise en üst bölümde yer alan rezidans dairelerin birinden kova ile su dökülmesi damga vurdu. 

Etkinliğe katılan ve büyük bir heyecanla sinema filmi izleyen kişiler bir anda yukarıdan gelen sesle irkilirken sesle beraber yukarıya bakınca su döküldüğünü gördüler. Durum hemen yönetime bildirildi ancak o esnada yukarı kattan 6-7 kova su daha izleyicilerin üzerine döküldü. Bunun üzerine etkinlik alanı boşaltıldı. 

vergi-rekortemeni-avukat-kim

OTEL YÖNETİMİ ŞİKAYETÇİ OLDU, POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI! 

Otelde yaşanan büyük skandal sonrası şikayet üzerine yönetim kamera kayıtlarını inceledi. Kamera kayıtlarında otelin giriş katında bulunan teras bölümüne sinema izleyen kişilerin üzerine su döküldüğü tespit edilirken suyun otelin en üst katında bulunan rezidans daireden döküldüğü belirlendi ancak suyu döken kişi tespit edilemedi. 

rezidanstan-kim-su-döktü

Otel yönetimi davetlilerden özür dileyerek etkinliği iptal etti. Davetin iptal edilmesi ve ziyaretçilerin uğurlanmasının ardından otel yönetimi suyu döken kişinin tespit edilmesi için emniyete başvurdu. Emniyetin konu hakkında soruşturması devam ederken daha öncede benzeri etkinlikler nedeni ile yönetime sıklıkla şikayet eden vergi rekortmeni avukat zan altında kaldı. 

Emniyetin sorgusu devam ederken etkinliğe katılan kişilerin tepkisi üzerine soruşturmanın sürdürüldüğü ve rezidans katta oturan kişilerin ifadelerinin alındığı, yönetimin ise suyu döken kişiye dava açacağı iddia edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@