THY'den Ramazan Ayına Özel Ucuz Uçak Bileti Kampanyası Başlatıldı

Uçak seyahati yapmak isteyenler için Türk Hava Yolları tarafından Ramazan ayına özel bir kampanya başlatıldığı açıklandı. Ramazan ayına özel oluşturulan THY kampanyasına göre müşteriler 179,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçak bileti satın alabilecekler.

Gündem 29.03.2021 - 16:48 29.03.2021 - 16:48 Serhat Karaman
Türkiye'nin hava yolu firmalarında dev markası olan Türk Hava Yolları tarafından yeni bir uçak bileti kampanyası başlatıldığı açıklandı. Hava yolu ile seyahat eden veya etmeyi düşünen müşteriler THY'den bilet satın alarak uygun fiyatla seyahat edebilecekler.

UCUZ UÇAK BİLETİ KAMPANYASI

THY tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre indirimli uçak bileti uygulaması bugünden itibaren başladı. 5 Mayıs 2021'e kadar uçak bileti satın alacak olan müşteriler 13 Nisan 2021 ile 5 Mayıs 2021 tarihleri arasında indirimli fiyatlarla seyahat etme avantajını elde edecekler.

YURT İÇİ UÇUŞLARINDA 179 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA UÇAK BİLETİ SATIŞI YAPILACAK

THY bilgilendirmesine göre belirtilen tarihlerde yurt içinde gerçekleştirilecek olan tek yön uçuşlarda 179,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçak bileti satışı yapılacak. Ayrıca bu uçuşlar THY kalitesinde yapılacağı için oldukça donanımlı hizmetlerden ve yüksek hijyen imkanından da yararlanabilinecek.

THY ucuz uçak bileti kampanyası hava yolunu tercih eden müşterilerin sayısında ciddi bir artışı sağlaması bekleniyor. Neredeyse otobüs biletlerinden dahi ucuza gelen uçak biletleri bu konuda sektörde büyük ses getirdi. Karayolu taşımacılığı yapan otobüs firmaları ise THY'nin bu hamlesinin ardından zor durumda kaldılar. Müşterilerin uçak tercihini kullanmaya başlayacak olması ile otobüs firmalarının da ilerleyen günlerde fiyat indirimi yapmaları ve bunu etkin bir şekilde kamuoyuna duyurmaları bekleniyor.

THY ucuz uçak bileti kampanyasından yararlanmak isteyenler uçak biletlerini online olarak satın alabilecekler. THY'nin uçak bileti satış sitesi üzerinden yapılabilecek işlemlerle bilet satın alma işlemi gerçekleştirilebilecek. Ayrıca diğer seyahat acenteleri aracılığı da ucuz uçak bileti satışı yapılabilecek.

Öte yandan THY'nin bilet fiyatlarında Ramazan ayına özel kampanya yapması diğer uçak firmalarını da harekete geçireceği bildirildi. Gelecek haftadan itibaren diğer firmalardan da indirim duyurularının yapılması bekleniyor.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@