Tina Turner ve Eşi Erwin Bach Hafta Sonu Dinlenmek İçin 76 Milyon Dolara İsviçre'de Malikane Aldı!

Rock'n roll müziğin divası olarak kabul edilen Amerikalı şarkıcı Tina Turner ile eşi Erwin Bach hafta sonlarını geçirmek için İsviçre'den malikane satın aldı.

Emlak Magazin 24.01.2022 - 09:50 24.01.2022 - 09:50 Gülcan Özer

Sadece Amerika'nın değil aynı zamanda tüm dünyanın en ünlü şarkıcıları arasında yer alan ve ABD'de Rock'n roll müziğin divası olarak kabul edilen Tina Turner yapmış oldukları emlak yatırımı ile magazin basınına konu oldu. 82 yaşındaki ünlü şarkıcı ile 65 yaşındaki eşi Alman prodüktör Erwin Bach İsviçre'de aldıkları malikane ise küçük bir servet ödedi. 

Hatırlanacağı üzere Tina Turner ile Erwin Bach 27 senelik beraberliklerinin ardından 2013 senesinde evlilik kararı almış, çift evlendikten sonra uzun süre İsviçre'de yaşamaya başlamıştı. Müzik sektörünün en etkili isimleri arasında yer alan ve bu alanda yöneticilik yapan Bach ile Turner İsviçre'de inzivaya çekilmek için malikane satın aldı. 

TİNA TURNER İNZİVAYA ÇEKİLMEK İÇİN 76 MİLYON DOLARA MALİKANE SATIN ALDI! 

Müzik kariyerini sonlandıran Tina Turner inzivaya çekilme kararı alırken eşi Erwin Bach ile tercihini İsviçre'den yana kullandı. Turner, Zürih Gölü manzaralı malikanesi için kesenin ağzını açtı ve tam 76 milyon dolarlık ödeme yaptı. 

Ünlü çiftin satın aldığı malikanenin toplam 10 binadan meydana geldiği belirtilirken 22 bin metrekarelik dev bir arazi üzerinde kurulu bulunduğu belirtiliyor. Ünlü çiftin yeni mülklerini hafta sonlarında dinlenmek için kullanacakları, pandemi nedeni ile zamanlarının büyük bir bölümünü burada geçirmek istedikleri belirtiliyor. Söz konusu süper lüks malikane İsviçre'de ünlülerin yaşadıkları bölgede yer alırken Federer'in de söz konusu bölgede büyük bir malikanesi olduğu belirtiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@