Tiny House Çılgınlığı Büyüyor! Aras Bulut İynemli'de Emlak Yatırımı Yaptı

Küçük ev akımı olarak bilinen ve pandemi döneminde rekor kıran Tiny House akımına Çukur'un yıldızı Aras Bulut İynemli'de katıldı.

Tiny House Çılgınlığı Büyüyor! Aras Bulut İynemli'de Emlak Yatırımı Yaptı

Son olarak Çukur dizisinde canlandırdığı Yamaç Koçovalı karakteri ile ekranlarda boy gösteren ve hayran kitlesini arttıran Aras Bulut İynemli yeni bir emlak yatırımı ile gündeme geldi.

Dizi, film ve reklam çalışmalarından elde ettiği gelirlerini emlak yatırımında değerlendirmeyi tercih eden Aras Bulut İynemli son dönemin en gözde emlak trendleri arasında yer alan tiny house akımına katıldı.

ARAS BULUT İYNEMLİ TİNY HOUSE SATIN ALDI!

Çukur dizisindeki beraber rol olan Aras Bulut İynemli ve Necip Memilli emlak yatırımında da buluştu. Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan habere göre iki arkadaş Tiny House satın aldı. İkilinin satın aldığı evin ardından Çukur dizisinden rol arkadaşları olan Öner Erkan ve Rıza Kocaoğlu da Tiny House akımına katılma kararı aldı.

4 arkadaşın Karaburun'da ortak arsa aldıkları haberi de magazin gündeminde büyük yankı uyandırmış, söz konusu arsanın SİT alanı içerisinde kaldığı iddiaları gündemi uzun süre meşgul etmişti. Bu alana hiçbir şekilde yapı yapılamayacağı iddiaları ile gündem olan 4 arkadaştan ikisi Tiny House alarak arsaları için ilk adımı atmış oldu. Tiny House evi çok beğenen diğer iki arkadaşın da aramalara başladıkları ve taşınabilir ev almak için adım attıkları belirtiliyor.

Tiny House akımı akıllara Kemal Sunal'ın 1989 senesinde fırtınalar koparan Gülen Adam filmini bir kere daha gündeme taşıtı. Bu filmde gülme takıntısı olan bir adamı canlandıran Kemal Sunal ve ailesi taşınabilir evlerinde yaşıyorlardı.

SONRAKİ HABER