Tiny House Küçük Ev Fiyatları Ne Kadar Kasım 2021?

Pandemi ile beraber yaygınlaşan Tiny House küçük evlerin fiyatları merak ediliyor. Ortalama bir Tiny House küçük ev kaç TL'ye satın alınabilir? 

Emlak Haberleri 11.11.2021 - 01:29 11.11.2021 - 01:29 Engin Uzunoğlu

Dünyada pandemi çok konuda değişimleri beraberinde getirdiği gibi emlak sektörüne yansıması da tiny house küçük evler oldu. İnsanlar kalabıklardan izole, doğa içerisinde yaşam tarzını benimsedikleri için mobil özelliğe de sahip olan tiny house küçük evler oldukça yaygınlaştı. Özellikle bir arazi sahibi olanlar herhangi bir imar sorunu ile karşılaşmadan tiny house küçük evleri arazilerinin istedikleri yerlerine kurabiliyorlar. 

TİNY HOUSE FİYATLARI KASIM 2021

Tiny house küçük evlerin bir diğer avantajı ise istenildiğinde yer değiştirme imkanının bulunması oluyor. Tekerlek sistemi ile taşınabilen bu evler sabit kurulumdan hoşlanmayan ve değişik yerlere evlerini taşımak isteyenler için oldukça uygun oluyor. Peki bir tiny house satın alınmak istenildiği takdirde ne kadar maliyet gerekmektedir. Tiny house fiyatları ne kadar? En az kaç TL'ye bir tiny house satın alınabilir?

6 KİŞİLİK TİNY HOUSE FİYATLARI

Tiny house fiyatları büyüklüğe, kullanılan malzemeye, iç dizayna ve diğer etmenlere göre değişebilmektedir. Tiny house üreten firmalardan alınan bilgilere göre 7 metre uzunluğunda ve 2,55 metre genişliğinde bir tiny house 223 Bin TL'ye satın alınabilir. Bu ölçülerde bir tiny house içerisinde 6 kişi barınabiliyor. 

Bir diğer tiny house modeli olan 8 metre uzunluğunda ve 2,55 metre genişliğinde tiny house için ise 258 Bin TL fiyat açıklaması yapıldı. Bahsedilen tiny house modelinde ergonomik bir de asma kat bulunuyor. 6 kişi tarafından kullanılabilen bu tiny house oldukça konforlu imkanları sahiplerine veriyor. 

10 KİŞİLİK TİNY HOUSE 180 BİN TL'YE SATILIYOR

Çok tercih edilen tiny house modelleri içerisinde yer alan 8 metre yüksekliğe ve 3,50 metre genişliğe sahip küçük ev de büyük ilgi çekiyor. 10 kişilik olan bu tiny house yapı 180 Bin TL'ye satın alınabiliyor. Bu tiny house modelinde uzunluk 6 veya 7 metre de olabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@