TL Birikimini Bu Hesaba Koyanlar Aylık 1.707 TL Kazanç Elde Ediyor! En Yüksek 32 Günlük Vadeli Mevduat Fırsatı!

Kenarda TL birikimi olanlar vadeli mevduat hesapları üzerinden yüksek faiz getirisi elde etmeye devam ediyor. İşte en yüksek 32 günlük mevduat faizi veren o banka…

Finans 25.04.2022 - 14:20 25.04.2022 - 14:23 Duygu Dilan Duman

Alternatif Bank VOV Hesap ile kenarda Türk Lirası birikimi olanlara en cazip faiz kazancı imkanı sunuluyor. Kur korumalı TL mevduat hesaplarının devreye girmesinin ardından Aralık 2021’den itibaren bu tür hesaplara artan ilgi sonrasında bankaların kampanyaları da çok daha avantajlı hale geldi. En yüksek hoş geldin faizinden yararlanarak vatandaşların kenardaki tüm birikimleri için en cazip faiz getirisinden yararlanması sağlanıyor.

Aylık Net Kazanç 1.707 TL’ye Çıktı!

Bankaların 32 günlük vadeli mevduat hesaplarında bayram ettiren oranlar uygulanmaya devam ediyor. Alternatif Bank VOV Hesap kapsamında sunulan yüzde 20,5 faiz oranları sayesinde vatandaşların rahatça birikimlerini değerlendirmelerine olanak veriliyor. Kenarda 100 bin lira birikimi olanlar VOV Hesap açtırdıktan sonra, hoş geldin faizi dönemi boyunca 32 günlük vadede 1.707 TL net kazanç elde edebiliyor.

Bitmeyen Hoş Geldin Faizi ile Hep Yüksek Kazanç!

Düşük Fiyata Daire Almak İsteyenler Soluğu Alternatif Bank’ta Alıyor! Fiyatlar Düştü

Alternatif Bank VOV Hesap kapsamında birikimlerini sürekli yüksek faiz oranları ile değerlendirmek isteyenlere 90 gün boyunca devam eden hoş geldin faizi veriliyor. En yüksek mevduat faiz oranlarına sahip Alternatif Bank, hoş geldin faizi dönemi sonrasında kullanılacak ek ürünler ile her zaman hoş geldin faizi oranlarından yararlanılmasına imkan veriyor. Ayrıca 500 TL’ye kadar nakit iade kampanyası da devam ediyor. Dijital kanallar üzerinden başvuru yaparak anında VOV Hesap açtıranlar, mevduat büyüklüğüne göre en yüksek faiz getirisinden hemen yararlanmaya başlayabilir.

32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Bank Hangisi?

Alternatif Bank VOV Hesap ile 32 günlük vadede yüzde 20,5 faiz oranı ile en yüksek faiz getirisini sunuyor. Yüzde 20,25 ile Burgan Bank On Hesap ise yüksek oranları ile dikkat çeken bir diğer banka oldu. Fibabanka ise Kiraz Hesap ile yüzde 20 faiz oranı sunarken, ING Bank e – Turuncu Hesap kapsamında yüzde 19 hoş geldin faizi veriliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@