TMS Yapı Beyhouse Park Fiyatları İle Dikkat Çekiyor!

Konya konut projeleri arasında yer alan TMS Yapı Beyhouse Park konut projesi büyük bir hızla yükselmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde!

Konut Projeleri 15.07.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Konya konut projeleri arasında yer alan TMS Yapı Beyhouse Park konut projesi büyük bir hızla yükselmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde!

Konya konut projeleri her geçen gün daha da artarken Konya'da ev sahibi olmak isteyen kişiler için farklı seçenekler sunuluyor. 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve PentHouse dairelerden oluşan 130 dairelik bir projeden ev sahibi olmak isteyenlere özel seçenekler sunuluyor. TMS Yapı Beyhouse Konut Projesi Nerede? Lokasyon Bilgileri Beyhouse konut projesi hayatın merkezinde yer alan konumu ile de Konya'da yatırımlık konut projesi arayan kişilere hitap etmeyi başarıyor. Projede Kaletaş Caddesi üzerinde yer alırken yakın bölgesinde çok sayıda ulaşım imkanı, alışveriş merkezi ve mağaza ve okulda barındırıyor. Konya'nın en hızlı değerlenen bölgeleri arasında gösterilen Selçuklu bölgesinde yer alan proje konumu sayesinde yatırım değeri yüksek projeler arasında gösteriliyor. 

TMS Yapı Beyhouse Park Fiyatları Ne Kadar, Fiyat Listesi Kaç Lira?TMS Yapı Beyhouse park projesinde kalan konutlar için fiyatlandırma yapıldığı için özel bir fiyat listesi bulunmuyor. Bu nedenle projenin satış ofisi ya da irtibat numaraları üzerinden yardımcı olunuyor. TMS Yapı Beyhouse Park Ne Zaman Teslim Edilecek?2020 teslim konut projeleri arasında yer alan Beyhouse Park projesi için teslim tarihi 2020 yılının 4. çeyreği olarak açıklanmış durumda.  Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@