TMSF'Den Satılık Alışveriş Merkezi MarkAntalya AVM

TMSF elinde bulunan taşınmazlar için satış ilanları yayımlaya devam ediyor. Bunlardan biride Antalya'nın Muratpaşa ilçe sınırları içerisinde yer alan MarkAntalya Alışveriş Merkezi oldu. .

Emlak Haberleri 08.05.2018 - 16:45 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

TMSF elinde bulunan taşınmazlar için satış ilanları yayımlaya devam ediyor. Bunlardan biride Antalya'nın Muratpaşa ilçe sınırları içerisinde yer alan MarkAntalya Alışveriş Merkezi oldu. 

2016 Yılında Kayyum AtanmıştıMarkAntalya alışveriş merkezine 2016 yılının Kasım ayında kayyum atandığı duyurulmuştu. Resmi Gazetenin bugünkü sayısında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yayımlanan duyuru ile de söz konusu alışveriş merkezinin satılacağı ilan edildi.1 milyar 278 milyon 900 bin liralık muhammen bedel ile satılacağı duyurulan alışveriş merkezi ihalesine katılmak isteyen kişi ve kurumların 127 milyon 890 bin liralık nakit teminat yatırmaları gerekecek. Nakit teminat yerine ihalede bankalardan alınan Türk Lirası cinsinden teminat mektupları ve devlet tahvilleri, hazine bonoları, hazine kefaletini haiz tahvillerde kabul edilecek.Başvurular 4 Hazirana Kadar Devam Edecek İhaleye katılmak isteyen kurumu ve kişilerin 4 Haziran tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekecek. Başvurular belirtilen günde saat 17.00'ye kadar yapılabilecek. Başvuruların sona ermesi ile beraber ihale ise 5 Haziran tarihinde TMSF'ye ait olan Esentepe'de ki binada saat 11.00 itibari ile başlayacak. Kaynak: emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@